Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért tagadja le ennyi lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadja le ennyi lány hogy számít a méret? Szinte az összes barátnőm is azt mondja hogy számít, de ha nyilvánosan feljön ők letagadják...

Figyelt kérdés
Engem meg megszólnak hogy nyíltan kimondom a véleményem.

2023. aug. 19. 17:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Mert van akinek, jobban számít és van a akinek kevésbé és csak szélsőségesen esetben utasítanak vissza emiatt egy pasit. Mivel jó esetben egy férfi nem csak egy péniszből áll, amelyik meg igen az nyilván annyit is ér.
2023. aug. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Persze nem ez a perdöntő, de ugyanazok a barátnőim akik amikor kettesben beszélgetünk egyetértenek, hogy sokkal jobb azért egy nagyobbal, ha feljön a téma társaságban azt mondják "nem számít." Ez szerintem képmutatás.
2023. aug. 19. 17:54
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Akkor meg egyszerű képlet, kétszínű, felszínes pitshák a barátnőid.
2023. aug. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagyok rá büszke, de hallottam/olvastam beszélgetést nők egymás között péniszről és számít,a nagyot szeretik. Plusz meleg ismerősöm is mondta hogy lányokkal bedzélt erről és kötetlenül neki is mondták hogy a nagyot szeretik :) A pasikat csak nem akarják a nők megbántani, ahogy te pasiként se mondod el a kiszemeltednek/barátnődnek hogy lógósak/kicsik a mellei. Ez ennyi.


F

2023. aug. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2023. aug. 19. 17:59
 6/20 anonim ***** válasza:
66%

Persze h számít

Nem mind1 menórával törnek be az ajtón

2023. aug. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
13%
A pénz jobban számít!
2023. aug. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
En nem szeretem ha hosszu .. az faj max 16cm de inkabb 15cm ami hoszban kellemes
2023. aug. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem tagadom. Nálam számít. Tágulékony vagyok, be tudom fogadni a nagy méretet is.
2023. aug. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ugyanez a helyzet velem is.
2023. aug. 19. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!