Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok volt, hogy farok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt, hogy farok kényeztetés közben elkezdtétek izgatni a pasi popsiját még be is dugtátok az újatokat, úgy hogy nem tudtátok akarja e, szereti e ezt? Mik voltak a reakciók, visszajelzések?

Figyelt kérdés

2023. aug. 17. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Igen

Nyaltam is elősször 1 aztán 2 ujj

Remegve vinnyogva élvezett el

2023. aug. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bedugni nem dugtam az ujjam, csak kívülről izgattam. Azóta sem tudom, hogy tetszett e neki, egyéjszakas kaland volt, nem reagált rá különösebben.
2023. aug. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Barom popsis....
2023. aug. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
A popsi nyalás, ujjazás a nőket izgatja, ők élvezik, nem a férfiak, persze vannak kivételek, de most a deviáns dolgokat hagyjuk egy általános témánál.
2023. aug. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%
Fújj, undorító. Egy igazi férfi nem vágyik az ilyenre.
2023. aug. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
4. Nem csak a nőket. A prosztata izgatása erős élvezethez vezet.
2023. aug. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Orál elején simogattam neki a popsilyukát, majd mélytorkozás közben egy majd két ujjam is betettem neki. Megszokotthoz sokkal hamarabb elélvezett és még bele is remegett.


Azóta is rendszeresen csináljuk.

2023. aug. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Soha nem nyalnám senki segglukát, lehet akármilyen steril. Fordítva sem várnám el.
2023. aug. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!