Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Működni fog a kutyapóz, mely...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működni fog a kutyapóz, mely pózok működnek és melyek nem?

Figyelt kérdés
Először fogok szeretkezni barátnőmmel és nagyon izgulok, orál és kézzel izgatás màr volt de szex még nem. Mondta hogy több pózt is ki szeretne probálni főleg a kutyát... De nem tudom elképzelni hogy mégis hogyan lesz igazából attól félek a legjobban hogy nem érem majd fel. A csaj 170cm és pedig 168. És 12cm a farkam. (Tudom kicsi stb de ő megvan vele elégedve)

2023. júl. 30. 16:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Lenyomod a csipojet es bemegy az
2023. júl. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Persze hogy működni fog, úgy kell helyezkedni, hogy ne tudd tenni. Nem lesz azzal semmi gond, ne parázz. De ha első alkalom lesz, akkor javaslom, hogy ne a kutyával kezdjétek, mert seperc alatt el fogsz élvezni 😅 inkább a végén csináljátok úgy, nem fogod megbánni.
2023. júl. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó kemény be megy.
2023. júl. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
#2 így van, a kutyába nagyon hamar el fogsz menni, de az is előfordulhat hogy egyáltalán nem mész el, ha a markodhoz vagy szokva
2023. júl. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tapadztalatom szerint a missziomárius és a kutya a legegyszerűbb, meg minden olyan, ahol te irányítasz, te vagy felül. Ha nem te irányítasz, könnyebben elsülsz. Ha te vagy alul, és merevedési gondjaid lesznek, akkor az zavaróbb lesz.
2023. júl. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%

A szexet is tanulni kell, bár kétségtelenül élvezetesebb "tantárgy", mint pl. a fizika, és pillanatok alatt megtanulsz bármit, nem kellenek hozzá hosszú évek.

Az előttem szólók közül azokkal értek egyet, akik elsőre nem a kutyapózt ajánlják, hanem hagyományos misszionárius pózt, ahol te fogsz irányítani (többnyire).

Ne izgulj, hamar bele fogsz lendülni, aztán már lehet vadabb dolgokat és vadabb pózokat is csinálni.

Egy jó tanács: próbálj meg figyelni a csajra is, és ne csak a magad élvezetét keresd az együttlétben, hanem okozz minél több orgazmust a csajodnak...😉

2023. júl. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

"Egy jó tanács: próbálj meg figyelni a csajra is, és ne csak a magad élvezetét keresd az együttlétben, hanem okozz minél több orgazmust a csajodnak...😉"


TOP! ezt tartsd észben mindenképp, kérdezd őt hogy hogyan jó mit csinálj másképp

2023. júl. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, igen sokan mondják hogy a kutyapóz a legjobb mind a srácnak mind a lánynak. Nyilván nem azzal kezdünk... Nem említettem de mind a ketten romantikus alkatok vagyunk és szeretjük a hosszú előjátékot is. Figyelni fogok rá sokkal jobban szeretem kènyeztetni őt mint amikor ő kènyeztet engem, imádom ahogyan élvezi azt és ahogyan csinálom. Köszönöm a jó tanácsokat megfogadom őket, ment mindenkinek a zöld pipa^^
2023. júl. 30. 18:27
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá, jó szórakozást, és csak lazán! 😁
2023. júl. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Vagyis lazán, de kemény f@sszal,,,😁💪

Sok sikert és élvezetet mindkettőtöknek!😎

2023. júl. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!