Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Partnerem diszkréten elküldött...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Partnerem diszkréten elküldött fürdeni szex előtt, szerintetek? (24/n)

Figyelt kérdés

Csak röviden:


Dolgoztam ma (irodában dolgozom), munka után pedig mentem át egy pasihoz, néha összejárunk. Még sose volt ilyen de ma így mikor elkezdtük volna azt mondta "lehet jobb ha előtte felfrissülsz"...


Nagyon rosszul esett. Nem vagyok izzadós típus, ma egy fehér blúz és egy bőrhatasú nadrág volt rajtam, mert hosszúba kellett lennem.


Túlreagálom?



2023. aug. 16. 21:31
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
79%

"de egy nőnek több szerve is ugyanabba a kimenetbe megy..."


A szerve szerencsére nem, csak a szervek által kiválasztott testnedvek.


Mondjuk ez pont ugyanígy igaz a férfiakra is, ha belegondolsz, szóval velük se lenne semmivel sem kellemesebb úgy szexelni, hogy nem fürödtek fél napja, főleg ebben a nyári melegben.

2023. aug. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
79%

Hát, kérdező, nagyon nem mennek neked a dolgok.

Legközelebb ilyen helyzetben vegyél szagmintát, vagyis nyúljál be magadnak, aztán szagold meg.

Nem biztos, hogy kellemes lesz.

Arra már nem is gondolok, hogy hogy több helyet is le kéne tesztelni...

2023. aug. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is szokta mondani a párom és én is neki. :D
2023. aug. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
92%
Tulreagalod. Elotte jo letusolni.
2023. aug. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
88%

Azt írod munka után mentél, lehet vagyis inkább látta rajtad, hogy fáradt vagy és azért mondta.


46n

2023. aug. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom nálam alap igényesség h fürdők előtte akkor is ha úgy taliztunk h zuhanyoztam előtte

Szeretem fel frissíteni magam


29N

2023. aug. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk 35 fokban a bőrhatású naci lehet dolgozott kicsit.. amúgy imádom azt a csajokon, mutimeg :D :D :D
2023. aug. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
26%
Hát lehet, hogy túl reagálod, én mondjuk nem küldtelek volna el, simán szetnyallak egy naposan is, ha full bornadragban vagy a 40 fokban egész nap akkor is. Lehet ez sokaknak nem tetszik, de nekem igen.
2023. aug. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
15%
Nekem eszem ágában sem lett volna téged kellemetlen helyzetbe hozni. Rengetegszer kívántam meg a csajom olyan szituációkban amikor nem volt opció a tisztálkodás, semmi negatív élményem nem volt ezzel. Szerintem teljesen normális melózás után is szexelni. Ha valaki odafigyel a higiéniára, nem lehet baj akkor sem ha egy ideig nincs zuhanyzás. A másik opció, hogy én be csábítottalak volna a zuhany alá felfrissülni, viszont onnan nem lenne kedved kijönni😋.
2023. aug. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
87%

Lehet hogy orral akarta túrni a kertet és megcsapta egy kis poliészterben érlelt punci buké.


Különben is az ember egész nap pisil, fingik, izzad, tök normális elvárás hogy szex előtt felfrissüljön.

2023. aug. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!