Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Partnerem diszkréten elküldött...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Partnerem diszkréten elküldött fürdeni szex előtt, szerintetek? (24/n)

Figyelt kérdés

Csak röviden:


Dolgoztam ma (irodában dolgozom), munka után pedig mentem át egy pasihoz, néha összejárunk. Még sose volt ilyen de ma így mikor elkezdtük volna azt mondta "lehet jobb ha előtte felfrissülsz"...


Nagyon rosszul esett. Nem vagyok izzadós típus, ma egy fehér blúz és egy bőrhatasú nadrág volt rajtam, mert hosszúba kellett lennem.


Túlreagálom?



2023. aug. 16. 21:31
1 2 3 4 5
 1/45 Noren1989 ***** válasza:
84%

Igen.


De azért én a helyében elkísértelek volna tusolni, közben meg ki tudja.


Fürdés lenni jó, együtt lenni mégjobb.

2023. aug. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
92%
Igen, szerintem túlreagálod.Szerintem alap, hogy tisztán szexel normális ember.Meg azért hideg sem volt ma, csak beleizzadhatott a segged abba szar, műanyag nadrágba.
2023. aug. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem tulreagalod. En is szeretek igy nap vegen felfrissulni. Lehet olyan helyen is akart nyalogatni amit jobb zuhanyzas utan. F.
2023. aug. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
96%

Tényleg nem szeretném megbántani az érzéseidet, de nekem télen se jutna úgy összebújni a párommal, hogy előtte nem zuhanyoztam, nemhogy egész napi munka, és kánikulában nadrágban töltött hosszú órák után.


Szerintem még csak nem is volt tapintatlan, ahogy fogalmazott.

2023. aug. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
88%

Jaj már megint te vagy az a "bőrnadrágos"?

Komolyan képes lettél volna az állott p.csádat az orra elé dugni??

2023. aug. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
33%
En szeretem, ha egy picit illatosabb odalenn, valaki sterilen szereti....
2023. aug. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
91%

Tuti nem dugnam a párom orra alá a hátsóm úgy hogy egész nap hosszú gatyában voltam nyáron és 8 órát ücsörögtem.

Szóval nem hinném hogy bunkó volt ha magadtól nem jutott eszedbe lefürdeni...

2023. aug. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
92%
De nem egész napi pácolás után.
2023. aug. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
81%
Büdös a picsád.
2023. aug. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
95%
Ha ezen gondolkodni kell vagy megsértődnél, jusson eszedbe, hogy Te sem szeretnéd a túrós péniszt..
2023. aug. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!