Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Partnerem diszkréten elküldött...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Partnerem diszkréten elküldött fürdeni szex előtt, szerintetek? (24/n)

Figyelt kérdés

Csak röviden:


Dolgoztam ma (irodában dolgozom), munka után pedig mentem át egy pasihoz, néha összejárunk. Még sose volt ilyen de ma így mikor elkezdtük volna azt mondta "lehet jobb ha előtte felfrissülsz"...


Nagyon rosszul esett. Nem vagyok izzadós típus, ma egy fehér blúz és egy bőrhatasú nadrág volt rajtam, mert hosszúba kellett lennem.


Túlreagálom?



2023. aug. 16. 21:31
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
38%

Miert lenne budos, test szag... az utobbi evekben fontos csak ennyire a higenia, hogy 2x furdunk 1 nap. Ma is vannak orszagok, hogy csak 1-2 naponta tusolnak

Persze, egy nedves torlokendo csodakra kepes

2023. aug. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
89%
Nefürgyéle!
2023. aug. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
90%
Túlreagálod! Nálunk alap a közös zuhany szex elött! Még télen is, nem hogy ilyen dög melegben. Főleg a bőrhatású nadrágban, amely nem igazán szellős!
2023. aug. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
Értelek benneteket is, csak ugye volt már rá példa, hogy munka utan taliztunk és akkor nem volt ilyen gondja...
2023. aug. 16. 21:52
 15/45 anonim ***** válasza:
75%
Egy fesztivalon sem torodik senki a buli heveben. mennek izzdtan a fiatalok a satorba, vannak ilyen helyzetek...
2023. aug. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
91%

Egy férfinál is fontos, hogy tisztán tartsa magát, de egy nőnek több szerve is ugyanabba a kimenetbe megy... és ott aztán minden összegyűlik.

Elemi dolog, hogy jobban kell tisztítani.

2023. aug. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
94%
Nekem az a fura, hogy magadtól nem volt természetes, hogy lefürödj nála. Lehet, hogy csináltátok már így, de valószínűleg nem szólt, de kellemetlen szagokat érezhetett korábban is, amiért most megelőzte a dolgot, s elküldött fürödni.
2023. aug. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
91%

"Persze, egy nedves torlokendo csodakra kepes"


Mint ahogy a zuhanyzáshoz használt víz is. xD

2023. aug. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:

17-es:


Nem vagyok izzadós és a cégnél is van légkondi, szóval napközben nem volt melegem. Egyedül a mosdóban és a konyhaban van melegebb, párásabb levegő munkahelyen. Utána buszoztam fél órát, de azért du. 4-5 körül már nincs rekkenő hőség persze meleg volt azért.

2023. aug. 16. 22:03
 20/45 anonim ***** válasza:
70%
És végül dugtatok?
2023. aug. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!