Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az,hogy sokszor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az,hogy sokszor a legkisebb mellű, illetve legkevésbé nőies kisugárzású és kinézetű nők alázzák a legjobban a csávókat külsőségek miatt?

Figyelt kérdés
Testalkat,arc.pélóméret,stb....De ha nekik beszólnak, meg megy a sírás. De ha tudják rossz mert ennyire fáj nekik ha az ő adottságaikat becsmérlik, akkor ők mi a ráknak csinálják?
2023. aug. 14. 21:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
18%

Azért mert nekik csak büdös , kicsi, görbe szűzpöcs jut. Saját sérelmeiket akarják leverni máson.


Femcelek. Ennyi

2023. aug. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#11 attól h valaki vékony még nem csak ez jut nekik és attól nem lesz valaki kevésbé nő mert vékony és nem telt
2023. aug. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne essetek már egymásnak! Nem kell megint itt kiélni a frusztrációt meg az agressziót.

10-es, nem az volt a kérdés, hogy mondhatsz-e nem-et egy ronda pasinak, és hogy értenie kell-e a nem-et. A kérdezőnek az alázással, beszólással, embertelenséggel van baja a nők részéről, amit semmi nem indokol, pláne nem az, hogy rondának született valaki, ami egy adottság, amin nem tudsz változtatni sem az iskolapadban, sem az edzőteremben. És pláne úgy, hogy pont a hópihe generációs nők azok, akik most már tényleg minden kritikának kikezdik a létjogojogosultságát a body positivity meg a safe space jegyében. Ők mindenhogy szépek, randán és kövéren is, vegyük tudomásul.

Az meg tényleg emberi alap, hogy ha érzékelem, hogy nem születtem túl jó nőnek, nem verem le a frusztrációmat csúnya pasikon.

2023. aug. 15. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
13as, végre valakinek van agya. :) Respect.
2023. aug. 15. 08:06
 15/16 anonim ***** válasza:
(És nyilván a fqszméretre ugyanez érvényes. A legalja valakit olyanért bqsztatni, amit nem kért magának, nem is változtathat rajta, de egy életen át muszáj vele együttélnie. Miközben a nők már szikével mindenen tudnak módosíttatni, csöcsön, seggen, pinán. 13-as voltam.)
2023. aug. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igaz nekem nincs olyan hatalmas mellem de azért van ott valami aminek lennie kéne és minden ruhában bőven látszik azért mert nincs nekem elől egy lökhárító attól nem leszek kevésbé nőies vagyis nem fogok úgy kinézni mint egy kisfiú és nekem nem szokásom be szólni másoknak hogy juj de kicsi a farka meg nincsenek nagy elvárásim se h legyen kigyurva stb ... Nekem elsősorban nem a mellméretemmel van bajom hanem sok embert irigylek mert pl jól ki van öltözve szép a haja stb... Úgy h ennek semmi köze a mellmérethez
2023. aug. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!