Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Nektek valóban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Nektek valóban taszító ha egy férfi egy gyümölcsös uniszex parfümöt használ?

Figyelt kérdés

Tehát olyat ami női is egyben és ebből fakadóan nem kifejezetten férfias…

Illetve a gyümölcsös illatok eleve nem kifejezetten férfiasak.



2023. aug. 3. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Igen. Az a pasi aki ilyet használ nem a nőket szereti.
2023. aug. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs az ilyen parfümnel. Én rengeteg parfümöt ismerek, pl a Creed aventus szerű illatok nagyon sok embernek tetszenek és az is gyümölcsös.
2023. aug. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1.


Mi köze a kettőnek egymáshoz? Komolyan nem értem… De sokaktól hallottam már ezt.


Számomra ezek az illatok sokkal vidámabbak.


#2.


De a Creed Aventus az az egyik legismertebb és legnépszerűbb férfi parfüm.

A hatalmas sikere miatt készítettek belőle női változatot is már, de az nem egy uniszex parfüm.

Amúgy nekem nem annyira jön be, ha már Creed, nekem sokkal jobban tetszik a Himalaya, ami viszont egy elképesztően maszkulin illat szerintem.


Én inkább olyasmi parfümökre gondoltam mint a Tom Ford Bitter Peach, meg mondjuk a Xerjoff

Accento.

2023. aug. 3. 14:00
 4/9 anonim ***** válasza:

Tom Ford Black Orhid -et is használtam már, ami sok helyen női illatként szerepel, de tényleg jó. :)


A másikat amit írtál, még nem éreztem.


De egyébként ami szerintem még nagyon jó az a ENDLESS See a Superz-nél. Az is egy uniszex.

2023. aug. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom megmagyarázni. De ha megérzem a jó pasin az eper vagy cseresznye illatát azt onnantól nem tudom komolyan venni.

Valahogy onnantól kezdve blokkol az agyam és azt mondom ne...ne... ne...

Ez az én butaságom, bocsánat.

2023. aug. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5.


Nem butaság, nem tehetsz róla… Ezt nem lehet irányítani, csak én nem értem hogy miért lehet ez.

De amúgy lehet, hogy ez az általános.


Amúgy én nem vagyok kifejezetten férfias, sok “csajos” dolog tetszik (imádom a macskákat, a kisebb cuki kutyafajtákat, ha lenne kutyám törpe uszkár lenne), de ezek nélkül is gyakran néznek melegnek, szóval nem segít hogy ilyen dolgok tetszenek…


De amúgy a lányokat szeretem, méghozzá nagyon és abszolút nem vagyok még csak biszex sem, pedig amúgy nincs bajom a melegekkel, ha az lennék, simán fel tudnám vállalni (de csak a nőket szeretem).

2023. aug. 3. 14:28
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Bocsi én sem ítélem el a melegeket, de mint pasi onnantól nem tetszenek... barátnak jobb egy pasi mint akármennyi nő...
2023. aug. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmi baj ezzel
2023. aug. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2023. aug. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!