Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 28 éves férfinak a csók...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 28 éves férfinak a csók technikáján tudnék még javítani? Ha rossz a csók, a szex is rossz lehet?

Figyelt kérdés

Új ismerkedésnél hatalmas csalódás volt a csók... Viszont érzelmek már vannak.


Kinyitja a száját de semmi nyelvet nem használ. Nem is értem, hogy lehet így mélyebben csókolózni. Én sem szeretem azt a másik szájában kavarós csókot, de azért egy szenvedélyes csók nyelv nélkül....?


De nem akarok ebből ítélni, ettől függetlenül imádom őt. Talán ha többet csókolózunk rá tudom vezetni az én technikámra?


Másik kérdés, hogy mi a tapasztalatotok, az ilyen emberekkel lehet a szex sem az igazi mert ahhoz sincs túl jó érzékük?


2023. aug. 11. 19:54
 1/5 anonim válasza:
100%

Nyelves csókot én se nagyon adok. Nem tudom olyan jól mozgatni a nyelvem, alapból ilyen. Viszont szexnel nem volt panasz.


20

2023. aug. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát furcsa az biztos.
2023. aug. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

a kettő között max annyi lehet a korreláció, mint a főzés és a mosogatás.

Ha szarul főz szarul is mosogat ?:D

2023. aug. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28 évesen tud-e tanulni tanulható skilleket??? Hát, nem is tudom..
2023. aug. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Én se csókoltam nyelvesen soha, volt már 2 éves kapcsolatom de sose akarta, nekem se esik számra, nem is értem mi jó abban. Most akkor én szarul csokolok? Hahaha
2023. aug. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!