Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg Prostira hasonlitottam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg Prostira hasonlitottam ezzel a külsővel ?

Figyelt kérdés

A Barátnőmtől kaptam meg ezt a jelzőt miszerint : ” Ezzel az öltözködéssel éjszaka csak ki kéne állnod a sarokra és jönnenek a kuncsaftok ” nagyon besértődtem , nem is beszéltünk azóta , ez a kép aznap este készült rólam (filterért bocsi) [link] plusz magassarkú volt rajtam

valóban az utcán ebben prostinak látszottam ?



2023. aug. 10. 17:06
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
100%

Sokadikként is válaszolok. Lány vagyok, így olvasd...

Szerintem gyönyörű vagy (szinte hihetetlen, hogy tényleg te vagy), amit te is tudsz magadról, mert kihangsúlyoztad az előnyeidet. Viszont szerintem ízléstelen amikor miniszoknya és kivágottfelső van kombinálva. Vagy fent mutasson vagy lent, akkor még stílusos is, de így tényleg olcsó hatást kelt, de bulizni nem rossz. A barátnőd féltékeny és őszinte ember, azért ezt a szép testet sokan irigyelnék. (szinte én is irigykedem, pedig én szépnek tartom magam)

Egy férfi számára is vonzóbb egy körvonalas ruha, ami nem mutat mindent meg egyből. Fantázia mozgatóbb.☺️

Szép vagy!!

2023. szept. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!