Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg Prostira hasonlitottam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg Prostira hasonlitottam ezzel a külsővel ?

Figyelt kérdés

A Barátnőmtől kaptam meg ezt a jelzőt miszerint : ” Ezzel az öltözködéssel éjszaka csak ki kéne állnod a sarokra és jönnenek a kuncsaftok ” nagyon besértődtem , nem is beszéltünk azóta , ez a kép aznap este készült rólam (filterért bocsi) [link] plusz magassarkú volt rajtam

valóban az utcán ebben prostinak látszottam ?



2023. aug. 10. 17:06
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
100%

#30 Esélyes, hogy a kérdező vagy, másik profilról.

Semmiből nem állna külön lefotózni a ruhát, vagy akár csak a felsőt, és ide linkelni. Miben volna más ez, mint a kérdésben szereplő link?

2023. aug. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem írok privátot nőnek, pláne nem hitelességi vagy ismerkedési okból. Ők szoktak nekem írni. Majd ha akar valamit, akkor ír.
2023. aug. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:
Mik ezek a kommentek xDDDD a túl jó a sminked meg a magyarországon csak egy helyen lehet ilyen szoknyát venni/rendelni a kedvencem eddig :D de dicséretnek vettem köszi , a 31 meg nem tudom ki irta de külön trófeát érdemel :D , amúgy nem biróság ez nem kell elhinni semmit srácok/lányok de aki nagyon kételkedik és érdekli teljesen nyugodtan irhon privátot , nem tom kaptok képet arról is hogy csekket fizetek be ezekben a rucikban :D (de lehet az is kamu , ki tudja mert valaki mástól lopom azt a képet is ) imádom xD
2023. aug. 10. 21:25
 34/51 anonim ***** válasza:
79%
Nyugi már, kérdező! Itt minden kérdés alá beírja valaki, hogy kamu. Sok kérdés tényleg az. A csajnak a képen jó teste van, a legtöbb gyökér sosem fog ilyet dugni. Ha konstruktív akarsz lenni, tölts még fel képeket, de így minden pénteken nyolckor, érted. Azt szeretik kutyusok, nyaliznak is majd érte. Sőt, egy idő után péntek délután már mindegyiknek összefut a szájában a nyál.
2023. aug. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem elég merész a szerkó de azért nem kurvás, nekem legalábbis nem..
2023. aug. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
100%
Kb.a prostik is ilyenben melóznak...:/
2023. aug. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
100%
Csinos vagy, nekem már túl csinos, nem mondanám kurvásnak, de az igaz, hogy ma már minden rövid rucira vagy miniszoknyára rávágják. Ez ilyen, szokj hozzá. Egyet viszont nem értek, he én pasiként, hasonlóan jó pasi lennék, mint te nőként (nem tudom át e jön a hasonlat), akkor én nagyon leszarnám, hogy ki hiszi el vagy sem, hogy én e vagyok, mert a legnagyobb problémám az lenne, hogy melyik csajt válasszam a sok közül és eszembe se jutna képekkel etetni a trollokat. Szerintem te se akard bizonygatni, minek? Vagy jól esik, ha a képeidre nyomják? :D
2023. aug. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
100%
#37 Nem, biztos szarul esik neki, hogy egy csorda utána béget. Eleve azért nem egy zsákot húz magára, mert utálja, ha megbámulják.
2023. aug. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy valakinek eddig írt vissza privátra?
2023. aug. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
100%
Ok köszönjük Pistike
2023. aug. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!