Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg Prostira hasonlitottam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg Prostira hasonlitottam ezzel a külsővel ?

Figyelt kérdés

A Barátnőmtől kaptam meg ezt a jelzőt miszerint : ” Ezzel az öltözködéssel éjszaka csak ki kéne állnod a sarokra és jönnenek a kuncsaftok ” nagyon besértődtem , nem is beszéltünk azóta , ez a kép aznap este készült rólam (filterért bocsi) [link] plusz magassarkú volt rajtam

valóban az utcán ebben prostinak látszottam ?



2023. aug. 10. 17:06
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
100%
A kép tuti kamu, a csaj rajta amúgy jól néz ki.
2023. aug. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
100%

Ez lopott kép😃.

Láttam már, az is beugrik majd, ki ez😃

2023. aug. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:
Itt aztán éles eszek vannak , tisztelet a kivételnek persze , nem akarok megsérteni senkit de ha ennyire hihetetlen számotokra egy papiron szép lány 1. vagy koma vagy és nagyon nem adsz magadra hogy nem találkozol attraktiv nőkkel 2. esetleg csaj és irigy (privátban küldök még képet hamár ilyen csunya gonosz vagyok hogy elloptam ezt is , de igaz lehet az is kamu mert az egész kollekció képeit elloptam valakinek xDDD) na mindegy én jót nevetek rajtatok :D
2023. aug. 10. 18:00
 14/51 anonim ***** válasza:
72%
Küldj privátban képet, és megmondom, kamu vagy-e. Legkönnyebben úgy tudod bizonyítani, hogy úgy szelfizel, hogy melletted ott van pl laptopon megnyitva ez a kérdés.
2023. aug. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
83%

Őszintén csibém .

Szerinted milyen ruhába vannak a prostik?


Csak menj fel a Rosszlányokra

Nézz szét elvesznél köztük

Bár tényleg nagyon csinos vagy rengeteg vendéged lenne még sok pénz

Bár ahogy elnézlek anyagiakban nem szűkölködsz

2023. aug. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
69%
Kétségtelen feltűnő de szerintem nem kurvás!
2023. aug. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
100%
#10 Nincs, de a legtöbb jó nőt hetek alatt meghegesztik, ezért itt egészen elképesztő hülyesegeket harsog a legtöbb simp csicska. Nézz be egy dagadt vagy kismellű "Ugye szép vagyoook?" típusú kérdés alá, és rájössz, hogy te az itteni 90%-nak felülmúlod a képzelőerejét, hisz melled is van, és dagadt sem vagy. Nekik azt hazudják, hogy milyen gyönyörűek, neked meg aut, hogy el sem hiszik, hogy szóbaállsz velük, vagy hogy létezel 😆
2023. aug. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
26%
Am a csajt a képen szetnyalnam 😋
2023. aug. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
62%

Figyelj, szerintem egyáltalán nem voltál prostis. (Mondjuk nem eddig csak autóból láttam őket, elég szánalmasak szóval nem szoktam nézni őket, de bőven messze voltál azoktól)


Aki miatt mondhatta az a szimpla irigység, mert valószínűleg jobban nézel ki, mint a barátnőd. Egy buliba szerintem belefér így öltözni, viszont azzal számolj, hogy biztos próbálkoztam volna, hogy legalább egy piára meghívhassalak :D De hát amilyen kicsi a világ, még össze is futhatunk.


22/F

2023. aug. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de a pesti éjszakában 3 csajból 2 qrvának van öltözve. Mondjuk általában tényleg azok.
2023. aug. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!