Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen személyiségű nő megy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen személyiségű nő megy bele a swinger dolgokba?

Figyelt kérdés
Férfiak tapasztalatait várom.
2023. aug. 10. 16:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Bizonyára romlott személyiségű,feslett, laza erkölcsű,kéjsóvár, gátlástalan nőszemély megy bele.
2023. aug. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%

Az #1 szépen megfogalmazta.

Szerintem szeretet sincs meg már benne, ha más is megfelel.

+ a faszinak is kell egy megalázkodó személyiség szerintem. Azért melyik az az épelméjű faszi amelyik simán végignézni, hogy a nőjét egy másik faszi tömi?

2023. aug. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
Egy szexuálisan nyitott és nem álszent, vagy prűd nő megy bele ilyenbe.
2023. aug. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3-as mit értest prűd alatt? Aki nem swingerezik/nem hármasozik az már prűd akár férfi akár nő? Prűd? Szóval mit értesz prűd alatt?
2023. aug. 10. 17:16
 5/15 A kérdező kommentje:
Meg mit értesz álszent alatt? Mielőtt minősítenél bárkit is, alap hogy konkretizálod mire gondolsz!
2023. aug. 10. 17:17
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
#3-t annyira Sexológus írta 😄😅
2023. aug. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

K1

A prostitualtakrol szolo filmben lehet latni ilyen tipusu noket.

2023. aug. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Kiégett, szexuálisan éhező nő, aki szerelmet már nem remél, de szerelmes se tud már lenni egy csalódás után és nincs türelme meg ideje csak szex miatt felesleges körökre. Nem mindenkit elégít ki egy dildó vagy az elektromos fogkefe. Leggyorsabban a Swingerben van esélye vonzó pasit találni, mert a netes ismerkedés lutri, a személyes ismerősi kör meg ritkán jó választás csak szexre...na én pl.ezért akartam elmenni.

Nem vagyok ku.rva, 4 férfi járt a lábam között, 2 komoly kapcsolat, 2 csak szex pár alkalommal. Tény, hogy egy időre bekattant a mások előtt szexelni vágy, nem biztos hogy azért, mert k.vagyok, hanem mert mielőtt végleg megöregszem és megcsúnyulok, felerősödött bennem a vágy, hogy lássam magam még egyszer nőnek ruha nélkül egy vonzó férfi szemében. De elmúlt ez is, már nem akarok Swingerbe menni. Egy betegség megakadályozott.

2023. aug. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
30%
#8 Milyen betegség?
2023. aug. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%
Szexualisan nyitott és kellően perverz
2023. aug. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!