Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van egy csaj akivel jóban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj akivel jóban vagyok, munkahelyen beszélgetünk, ma is dolgoztam mellette, oldalra néztem, aztán akkora szemekkel bámult, hogy ki akartak neki esni. Én már legszivesebben levarrnám a csajt, de kéreti magát, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma is kérdeztem mi lesz a program hétvégén, azt mondja azt se tudja milyen nap van, mondom akkor jó...

2023. aug. 10. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Engem is vonz a munkahelyi szex, illetve 1-2 munkatársam, de nem szabad. Ha kitudódna vagy rosszul sülne el, akkor az egész munkahelyed rámehet.
2023. aug. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1-es nem mindegy hogy szexelünk e munkaidő után...nem ott akarom helyben levarrni, nem értem ezt a logikát. Ráadásul nem is egy a munkáltatónk, csak egy helyiségben dolgozunk.
2023. aug. 10. 16:15
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Légy férfi,hívd el randizni.Sült galamb nem száll magától a szádba.
2023. aug. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
Az is lehet, hogy tetszel, tetszel neki de nem szabo mestert keres!
2023. aug. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Hmm, az eddigi leírásod alapján ez már egy egyértelmű felhívás dugásra. Szerintem ne is kételkedj, legközelebb állj elé és húzd le a slicced, már ráharapott a témára csak lépni kell, sok sikert.
2023. aug. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
Figyelj ide. Megmondom mit csinálj: csókold meg! Ilyen ķurva egyszerű! Legrosszabb esetben kapsz egy pofont, de ne kérj mindenre engedélyt! A nők ki nem állhatják ezt, és csak összezavarja őket. Cselekedj! Azt szeretik!
2023. aug. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ma is kérdeztem mi lesz a program hétvégén, azt mondja azt se tudja milyen nap van, mondom akkor jó..."


Ez ám az igazi highlife udvarlás...

2023. aug. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%
Itt minden jel arra utal, hogy mélységesen belédszeretett, egyszerűen túl sok az egyértelmű bizonyíték a leírás alapján. Mindenképp mozdulj rá különben el fogod szalasztani, ha van eszed nem húzod sokáig! Hívd el a házadba.
2023. aug. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Beszélgettünk hogy off road-odról aztán mondja hangosan hogy ott aztán jól bele lehet ragadni a f..szba...gondoltam egyből az enyémbe is bele fogsz ragadni hamarosan.
2023. aug. 10. 18:26
 10/11 anonim ***** válasza:
35%

Ilyen helyzetben én már szemébe mondanám, hogy "meg foglak dugni"..

Hidd el működik. Bárhogy reagál, fejben már el fogja képzelni és szerintem gyorsan megérik benne a gondolat.

2023. aug. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!