Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mért van az hogy a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy a barátnőm elmondja itthon az egyik ismerős csajt mindenféle k.vának szó szerint amikor meg találkozunk a csajjal úgy csinál mintha olyan jóban lennének?

Figyelt kérdés

Pedig amúgy elég nagy szája van a csajomnak, de amikor találkoztunk a másik csajjal, még a barátnőm dícsérgette hogy milyen jól néz ki.

Szerintetek ez miért van?



2022. dec. 28. 01:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Ez ilyen női dolog, érdek barátság gondolom

Vagy nárcisztikus a barátnőd

2022. dec. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

1

Pont hogy nem igazán barátok.

2022. dec. 28. 01:44
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
"Ilyenek a lányok..."
2022. dec. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Amiért sokszor kétszínűek az emberek. A háta mögött kígyót-békát, de szemtől szemben meg mézesmázas. Bocs, hogy ezt mondom de a csajod személyisége finoman szólva nem túl korrekt.
2022. dec. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

4

De pont hogy a csajom az a tipus aki a másik szemébe is belemondja amit akar, ezért nem értem az egészet.

2022. dec. 28. 01:48
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Amit az 1-es feltételez az nem extrém dolog. Az exem pont olyan volt. Nyilván vannak emberek, akikkel nem szimpatizálunk, de mégis köszönünk nekik, mert ez az illem (vagy aki igazán "tökös" az nyíltan vállalja nemtetszését. Viszont ha túl sok mocskot hord össze másokról, majd vígan puszipajtás a jelenlétükben, na akkor érdemes ráguglizni a nárcisztikus személyiségzavarra.
2022. dec. 28. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%
Hogy néz ki a másik csaj meg a barátnőd?
2022. dec. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Ha ez megy kint, mi mehet a női börtönökben? Szerintem háromszor brutálisabb körülmények uralkodhatnak a női börtönökben, mint akármelyik férfi fegyházban.
2022. dec. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nem keresztény vallásos a csaj? Ha igen, akkor csak kööveti a politikai vonalat, a "testvéri szeretetet".
2022. dec. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztaltam, hogy általánosítva bizony ilyenek a nők. Már nem tudod, ki az aki utál, ki az aki szeret. A szemembe még soha egyik se mert mondani rosszat, pedig a nők 90%-a utál, pont azért, amiért nem barinősködöm velük, és nem akarom benyalni magam hozzájuk ilyen felületes bájolgásokkal. Fiatalabb koromban bunkóbb voltam, ahogy idősödöm egyre kevésbé érdekel, hogy minden jött-menttel leálljak flegmázni, olyan felesleges. Ha ezt csinálnom, én sem vagyok különb. Ezért ha olyan lánnyal találkozom, akit amúgy ki nem állhatok, és ő elkezd nyájaskodni, akkor mosolyogva, amennyire tőlem telik legaranyosabban válaszolok, és próbálok hamar elhúzni. Ha megdícsér, csak akkor nem dícsérem vissza, ha nagyon ki nem állhatom a csajt, amúgy udvariasságból igen. Ha magamtól megdícsérek valakit, akkor azt komolyan is gondolom, nem a s*ggnyalás az indíttatás. De a bunkózásból próbálok kinőni, hisz az sem egy szép dolog, gyerekes is ha sokat csinálja az ember. Hisz felnőttként annyi minden történik velünk, ami nem tetszik, hogy egész nap bunkózhatnék...

Nehéz, mert régen azt gondoltam, ha jópofizok valakivel, akit amúgy nem kedvelek, akkor azzal szembe köpöm saját magam, de ez nem ennyire fekete-fehér. Ha velem nem bunkó, és en annak ellenére az vagyok, akkor az az én szégyenem. És mivel a szemembe nem mondja, de juliskatol visszahallottam, hogy lek.rvazott, ezért én is utálom a csajt, de ha odajön bájologni, rontsak neki, hogy tudom mit mondtál rám a hátam mögött te riherongy? 😃

Nem egyszerű amúgy a nőkkel, nem is szívesen beszélek velük. 😃 25/N

2022. dec. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!