Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kisebb méretűek (11-14 centi)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisebb méretűek (11-14 centi) benne van egy 4-5 sorozatos alázás, azonnal faképnél hagyás, mire találnak valakit?

Figyelt kérdés

2023. aug. 8. 12:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
52%

10# nem mondom általánosságban, DE nekem hiába magyarázod, hogy 14 cm es , viszonylag vastag farok nem elég a legtöbb nőnek, már csak azért sem, mert mindegyik páromnak elég volt, és amít írtam, a legfontosabb, hogy hogyan használja az illető, illetve a szexben ezer más dolog is (!!) fontos.

A bizalom, a partner, a kommunikáció, az összhang, a kreativitás, szóval egy nőhöz egyáltalán nem a nagy farkon keresztül vezet az út, ráadásul a kapcsolat fenntartásában is csak egy szelet a szex.

2023. aug. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
67%
Az út talán nem, bár eléggé megkönnyítheti bizonyos esetekben, dea megtartásában nagyon nagy szerepe van. De persze te egy 14 centissel nem feltétlen tudod.
2023. aug. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
81%

12# mert alte aztán nagyon tudod, hogy miként éltem meg dolgokat...

De ha akarod, elmesélem neked, hogy 33 évesen hogy szerettem el egy igazán szép, 28 éves nőt egy kb 17-18 cm es farkú, ráadásul nálam sokkal jobb egzisztenciával rendelkező férfitől....

2023. aug. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Egyébként nem scifi kategória ám, hogy a nagyfarkút hagyják el! :D


Több ilyen esetről tudok. Jó, mondjuk abból az egyik olyan volt, hogy az egyik, hááááát..."haverom", mondjuk így, hogy hót paraszt melós volt a gyerek, konkrétan egy összetett mondatot nem tudott összerakni, kb. a fsz@ volt az egyetlen, női szemmel értékelhető "tulajdonsága". A nője a bankszektorban dolgozott, már azt sem értettük, hogy mégis, hogyan jöttek össze? Na, a csaj aztán le is lépett az egyik menedzser gyerekkel.


A másik esetben meg a lány egy külföldi paliért dobta a magyar srácot, ki is költözött aztán a csaj. Nyilván nem valamelyik volt szovjet tagköztársaságba. Szintén az ismeretségi körömben történt.

2023. aug. 9. 15:19
 15/17 anonim ***** válasza:
37%

#14 és honnan tudod hogy ezek nagyfarkúak voltak? Honnan tudod, hogy akikkel összejöttek nem nagyfarkúak voltak? Amúgy a 16 centi átlagos. Aztán ott van, hogy nekik esetleg fájt a nagy (van ilyen mégha nem is sok). Vagy hamar elmentek?

#13 Persze. Elment egy kisfarkú, csóró pasihoz egy bombázó. Honnan rudod, hogy 17-18 centi volt neki amúgy?

2023. aug. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
72%

15# szerinted honnan???

Hát a volt nőjétől.

Másrészt én sem vagyok azért csóró.

No meg a volt csaja szerint a brutális farkán és egóján kívül a szexben egy nagy nulla volt, persze az értelmi intelligencia hiánya miatt leginkább.

Amikor elszerettem a nőt, rájött, C milyen a jó szex. Azóta is együtt vagyunk és nagyon hálás. Mindig van orgazmusa, sokszor több is, és érzi, hogy törődök vele, hogy nem csak egy biodíszletnek tartom, stb

13#

2023. aug. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
62%

#16 A nagyobb mindig jobb, ha a pasi tudja használni. Persze egy bizonyos mértékig. Az, hogy kinek mi a határ természetlsen változó. De egy átlag nő simán elbír egy 17-18 centis 14-15 centis kerületű pénisszel. Ami 2-3 centivel nagyobb mint az átlag mindkét méretet tekintve.

Hidd el, ha az előző pasija tudta volna használni, legalább annyira mint te,(az irásodból nem az jött le, hogy túl nagy lett volna a barátnődnek) akkor nem lenne esélyed felülmúlni szexben.

2023. aug. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!