Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok! Milyen erzes nagy(obb)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Milyen erzes nagy(obb) meretrol kisebbre valtani ?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk evekig olyannal voltal, akinek nagy(obb) van - de az uj parodnak viszont kisebb.


Milyen erzes ez szamotokra ?


Hianyerzetetek van ?


2023. aug. 3. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

hát nekem a jelenlegi párom az első párom, tehát előtte nem volt senkim. első csók és a többi intim dolog is vele történt először. teljesen átlagos méretű farka van, viszont titokban, úgy legbelül mélyen, szívesen kiprobálnék sokkal nagyobb méretű és vastagabb farkat is. kíváncsi vagyok, hogy mégis mennyire lenne másabb, vagy milyen érzés :)


20/L

2023. aug. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira kicsi, hogy nem tudom élvezni, akkor nem leszünk együtt, függetlenül az előző páromtól.
2023. aug. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%

Kényelmes fájdalom mentes

Szuper

2023. aug. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Jó érzés.
2023. aug. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
xd
2023. aug. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
94%
Velem volt már ilyen. Nekem a nagyobb farok nagyobb élvezetet nyújtott. Úgyhogy igen, hiányoltam.
2023. aug. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!