Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudok lányt találni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok lányt találni laza kapcsolatra ha otthon ülö típusú férfi vagyok?

Figyelt kérdés

Szabadidöben összejárásra jól érezni magunkat rendszeresen, de semmi komolyat nem keresek mivel nem akarok gyereket, és összeköltözni sem akarok max ha nagyon paszolunk (de felölem lehet komoly is ahol az a cél hogy élvezzük az életet amennyire lehet közösen).

A probléma hogy nincsen kijárós hobbim és alapból nagyon magamnak való típus vagyok, így nem tudom hogy tudnék ilyen kapcsolatot kialakítani. Az interneten azt vettem észre hogy majdnem mindenki pest vagy közeli és így elég nehéz vkit a közelben találni.


Szóval ezt hogy lehet megoldani?


Vagy olyasmi hogyha nem vagyok vmi nagy társasági ember akkor felejtsem el a dolgot?



2023. aug. 2. 16:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Sehogy
2023. aug. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Mozdulj ki a komfort zónából. Nyilván az sem hátrány, ha bejössz a nőknek külsőre (és belsőre).
2023. aug. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Szomorú
2023. aug. 2. 16:11
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem igazán vagyok az a típus aki könnyen kimozdul komfort zónából
2023. aug. 2. 16:12
 5/17 anonim ***** válasza:
81%

Online kapcsolat elég lazának hangzik és pont passzol az elvárásaidhoz is.

Jó hangulat, semmi komoly, nincs gyerek, összeköltözni se kell, nem kell hozzá kijárós hobbi, és a magadnak való stílusodon se kell változtatnod.

Szóval te csak így tudod megoldani.

Valamit valamiért. :D

2023. aug. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nyilván online ismerkedés is lehet de annak nem látom értelmét hogy 100+ km stb, ha megoldható találkozás rendben.

Viszont tapasztalatom szerint pesten koncentrálódik a tömeg, szinte lehetetlen adott megyében azonkivül bárkit is találni.

2023. aug. 2. 16:33
 7/17 anonim ***** válasza:
Melyik megye?
2023. aug. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Szabolcs Szatmár Bereg, lakás,idöm,pénzem van, csak annyi hogy nagyon jól szeretném magam érezni egy lánnyal rendszeresen, programok és egymásnak öröm szerzés.
2023. aug. 2. 17:35
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Tinderen próbálkozz, ha jól nézel ki, simán talász.
2023. aug. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem nézek ki olyan jól szerintem az a lehet a baj (túlsúly, és öltözködés szóval elsönek azt hiszem ezen a dolgozom, aztán megpróbálom a tindert)
2023. aug. 2. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!