Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem lehet ma már személy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet ma már személyesen ismerkedni szerintetek?

Figyelt kérdés

2023. júl. 31. 20:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#9 Nekem könnyű dolgom van, hiszen én magas, jómódú, jó alkatú, jól öltözködő, jól kommunikáló férfi vagyok. De ebből nem lehet kiindulni, mert a legtöbb férfi nem ilyen.


Neten teljesen más kell, mint élőben. A net egy olyan szűrő, ahol az átlagos vagy az alatti srácoknak a jobb nők nem igazán adnak esélyt. Arról nem is beszélve, hogy több nő ismerősöm mondta, hogy sok srác neten nagydumás, élőben meg ott ül mint a kuka, miközben nekik kell a beszélgetést vinni.


Az elutasítás persze élőben is megvan, de az teljesen más, mint hogy valaki balra húz. Sokkal személyesebb, sokkal fájóbb tud lenni. Sokan eért neteznek inkább.

2023. aug. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!