Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus nőként hol tudnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus nőként hol tudnék szemelyesen ismerkedni?

Figyelt kérdés
2022. jan. 31. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
Buz_ibár..?
2022. jan. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
Mitől lett manapság ennyi leszbikus, biszex?
2022. jan. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2# mondjuk az 1-es válaszolotól és a társaitól😉
2022. jan. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bárhol.
2022. febr. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12%

Most miért kell ennyire lepontozni szegény #2est? Csak egy kérdést tett fel. Ez a kérdés engem is foglalkoztat egyébként.

Szerintem az a magyarázat, hogy a férfiak manapság kiábrándítóak. Nem tudják hogyan kell bánni egy növel. Egy nö viszont tudja hogyan kell bánni egy másik növel és erre kezdenek rájönni a nök...

Eltüntek a gentlemanek. Még lehet az 50-es években én sem lettem volna leszbikus, de ahogy a mai "férfiak" viselkednek az katasztrófa. Tisztelet a kivételnek!

2022. febr. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Akartam erre válaszolni, de hírtelen azt sem tudtam hol kezdjem.


Huh.


Ha tényleg n(ő!) vagy és leszbikus (és valójában úgy gondolod, e miatt, amit leírtál), akkor az 1%-ot erősíted. Ez nem döntés kérdése. Ha neked az volt, nagyon gyorsan visszafogsz menni a pasikhoz, mert egy nő nem tud majd boldoggá tenni, ha nem vonzódsz hozzá, csak azért választottad, mert kényelmesebb megoldásnak tartod. Szóval ez nem leszbikusság.


Nem lett manapság se több, se kevesebb, csak az emberek elkezdték felvállalni, hogy ne kelljen egy hazug életet, egy boldogtalan életet leélniük. Még van hova fejlődni, de így is jobb helyzetben vagyunk, mint jó pár évvel ezelőtt.

((Ill. a kormány görgeti maga előtt ezt a megunhatatlan "témát", hogy az emberek erre figyeljenek. És mivel ez beválik még porondon lesz egy ideig))

2022. febr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre is válaszolva: A személyiségedtől is függ. Ha nyitott vagy, könnyen ismerkedős, akkor suliban, munkahelyen, szórakozóhelyen is tudsz. Nem könnyű így sem, de van rá esély.


Ha visszahúzódóbb vagy, bizonytalanabb, akkor olyan szórakozóhelyeken, ahol tudod, hogy nem foghatsz mellé. :)

2022. febr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!