Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem lehet ma már személy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet ma már személyesen ismerkedni szerintetek?

Figyelt kérdés

2023. júl. 31. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Mert mindenki elvan a maga kis világában (telefon, füles), plusz gyanakvóak is már emberek
2023. júl. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Azért, mert a személyes ismerkedésre a manapság bulinak nevezett események alkalmasak elvileg. De ezeken a bulikon csak a piálás megy, így ilyen környezetben normális ember nem szívesen ismerkedik.
2023. júl. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem lehet, csak nagyon nehéz, mert a legtöbb esetben idegenek kevés sikerrel tudnak leszólítani bárkit.. max szórakozóhelyen működik de ott meg nem komoly kapcsolatot keress az ember.
2023. júl. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Ezt fejtsd ki bővebben. Nem gondolom, hogy a buszok tele vannak introvertált emberekkel, inkább csak nincs szerencséd. Ez nem úgy megy, hogy hozzám szól valaki és én azzal ismerkedni szeretnék. Lehet nem jó a szöveged, akármi. Nagyon keveset írtál.
2023. júl. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10%
Miért? Nem lehet ma már személyesen ismerkedni? Betiltották?
2023. júl. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem éppenséggel sokkal könnyebb
2023. júl. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#4 Nem saját tapasztalatból beszéltem, hanem erre a jelenségre próbáltam utalni, már több felől is hallottam hogy személyesen nehéz, mindenki inkább online keres társat. De arról beszéltem hogy ha pl megnézed ezt az oldalt is sok az olyan kérdés hogy "hogyan menjek oda" tehát sok srác nem is mer kezdeményezni mert félnek hogy a lányok lerázzák őket. Erre gondoltam.


Egyébként nem előre betanult szöveggel megyek oda valakihez. Szerintem cringe ha valaki "menő" betanult szöveget mond fel.

2023. júl. 31. 20:27
 8/11 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ezek lúzer csicskák, kérdező. Élőben kell kiállni a csajok elé, mert ha el is utasítanak, az is megedzi az embert. A netes elutasítás fájdalommentesebb, de a sikerrátája az 6/10 és az alatti szintű csávóknak sokkal rosszabb, mint az élőbeni ismerkedés.
2023. júl. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%

Na várjál, az online is idővel átmegy személyesbe. Ha most lefordítod, akkor nem a buszon szólítod le a lányt, hanem a neten, ennyi a különbség. Ha nem jössz be neki, akkor online és a buszon is le fog pattintani. Sőt, személyesen még feszkósabb lehetsz, mert ott nincs backspace meg mondatok átgondolása. Ott vagy megszólalsz, vagy nem.


Aki meg jó dumás, az online is, meg személyesen is jól tolja, itt sincs különbség. Valóban itt az lehet a probléma, hogy akik próbálkoznak, azok nem nagyon vannak a toppon. Béna, nem tud improvizálni, sablonos, nem spontán, nincs humora, stb.

2023. júl. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Én egész életemben csak így ismerkedtem, 0 online nőt ismertem meg. Elmúltam 50, házas vagyok, gyerekeim vannak, de ha nagyon akarnék (akartam volna), vagy 15 nálam 20 évvel fiatalabb anyukát felszedhettem volna a különféle gyerekes fejlesztéseken, úszáson, stb. Amikor fiatalabb voltam, szinte mindig volt valami a különféle bulikban, szórakozóhelyeken, de szedtem fel csajt buszon, utcán, stb. Szóval k.rva nagy tévedésben vagy lehet, csak úgy látszik, nem neked.
2023. aug. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!