Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mi lehet a megoldá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a megoldás egy olyan férfinak, aki húszas évei elején még szűz? Nők ti, hogy vélekedtek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval nem gyűlölöm a nőket, nincs súlyos önbizalomhiányom sem. Sok időbe telt, mire egyenesbe hoztam magam, van rendes munkám, jövőképem, céljaim, terveim stb. Az én esetemben ez önbeteljesítő jóslat volt egyébként - hosszú elmagyarázni, de mostmár felismertem mit csinálok rosszul -emiatt nem volt még senkim se.


Azt veszem észre, hogy ismerkedés során gyakran előjön a kérdés, hogy mikor volt utoljára kapcsolatom és hát nem nagyon tudom kikerülni a témát sajna. Ilyenkor általában alább hagy a másik fél érdeklődése, érezhető, hogy mást várt tőlem, csalódik. Addig a pontig megy a mosolygás, flörtölés, beszélgetés, még volt olyan aki még mondta is, hogy milyen jóképű vagyok, aztán teljesen megváltozik a hozzáállása.


Én azt értem, hogy a legtöbben ezt most tehernek/nyomásnak/felelősségnek élik meg, de én meg úgy gondoltam eddig, ha tényleg akar valamit a lány, akkor elfogad így is.


Viszont nem szeretném azt hazudni senkinek se, hogy volt már kapcsolatom és hogy nem vagyok szűz, hiszen előbb-utóbb úgy is észreveszi. Most nem mintha a homlokomra lenne írva, de ezt tuti simán észre lehet venni, az azért meglepne, ha fel sem tűnne.XD


Szerintetek próbálkozzak inkább alkalmival vagy prostival? Aztán úgy majd nem tűnik fel nekik, hogy hazudok? Én inkább párkapcsolatra vágyom a mélyebb fajtából, ahol mindent megtudunk beszélni egymással, segítjük a másikat, ha baj van, nem csak a szexre...


Úgy érzem, tanácsra lenne szükségem most, hogy mit tegyek ebben a helyzetben.



2023. júl. 30. 13:18
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom azért "probléma" a másik félnek, mert alapesetben a pasi a domináns fél a szex terén, és ugye a határozottságot tapasztalatszerzés útján lehet leginkább elérni, ezért elrettentő kicsit, h 20 évesen még szűz vagy, azaz 0 tapasztalat. Szerintem ne tartogasd tovább, most kell élni, nem akkor amikor már van feleséged, meg gyerekeid. Később meg fogod bánni.
2023. szept. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
78%
#31 van aki nem bánja meg később ill nem keféli végig a fél falut :)
2023. szept. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!