Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mi lehet a megoldá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a megoldás egy olyan férfinak, aki húszas évei elején még szűz? Nők ti, hogy vélekedtek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval nem gyűlölöm a nőket, nincs súlyos önbizalomhiányom sem. Sok időbe telt, mire egyenesbe hoztam magam, van rendes munkám, jövőképem, céljaim, terveim stb. Az én esetemben ez önbeteljesítő jóslat volt egyébként - hosszú elmagyarázni, de mostmár felismertem mit csinálok rosszul -emiatt nem volt még senkim se.


Azt veszem észre, hogy ismerkedés során gyakran előjön a kérdés, hogy mikor volt utoljára kapcsolatom és hát nem nagyon tudom kikerülni a témát sajna. Ilyenkor általában alább hagy a másik fél érdeklődése, érezhető, hogy mást várt tőlem, csalódik. Addig a pontig megy a mosolygás, flörtölés, beszélgetés, még volt olyan aki még mondta is, hogy milyen jóképű vagyok, aztán teljesen megváltozik a hozzáállása.


Én azt értem, hogy a legtöbben ezt most tehernek/nyomásnak/felelősségnek élik meg, de én meg úgy gondoltam eddig, ha tényleg akar valamit a lány, akkor elfogad így is.


Viszont nem szeretném azt hazudni senkinek se, hogy volt már kapcsolatom és hogy nem vagyok szűz, hiszen előbb-utóbb úgy is észreveszi. Most nem mintha a homlokomra lenne írva, de ezt tuti simán észre lehet venni, az azért meglepne, ha fel sem tűnne.XD


Szerintetek próbálkozzak inkább alkalmival vagy prostival? Aztán úgy majd nem tűnik fel nekik, hogy hazudok? Én inkább párkapcsolatra vágyom a mélyebb fajtából, ahol mindent megtudunk beszélni egymással, segítjük a másikat, ha baj van, nem csak a szexre...


Úgy érzem, tanácsra lenne szükségem most, hogy mit tegyek ebben a helyzetben.



2023. júl. 30. 13:18
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalattal nem szeretnék vitatkozni.


Nem hiszem, hogy rájönnek. Vagy legalább ha látja rajtad, hogy nem szeretnéd erőltetni a témát, akkor nem erről fog kérdezni. Ami nincs explicite kimondva, azt úgyis úgy fogja kipótolni az agya , hogy ha bír téged, akkor pozitív, egyébként negatív képzetekkel.


Hogy mire fog ezekből a beszélgetésekből egy év múlva emlékezni, azt nehéz megmondani. Elég képlékeny az emberi memória, mondjuk úgy. És később már nem is igazán fog számítani. Egy előítéletet akarsz elhárítani, semmi több nem célod. Ha úgy érzed, később elmondod neki az igazat.


Nem kell semmi konkrétat állítanod. Találj ki egy max. két mondatban összefoglalható sztorit, és annál többet soha nem is kell, mondj erről a történetről. Például mondhatod, hogy volt már egy komolytalan kapcsolatod, de nem tartott sokáig. Vagy volt egy discord-barátnőd pár hónapig, de tavasz óta nem találkoztatok többet, mert egyre kevesebb volt a beszélgetés. Vagy hogy 1-2 éve egy tinder match-csel összejöttél, de kissé bunkó volt veled, ezért 1-2 hónap után szakítottál vele.


Nem kell soha megmutatnod, ki volt az, hiszen érezteted, hogy neked nem jó élmény ez a téma, és nem vagy rá épp' büszke.


Még egyszer, egyetlen célod egy előítélet elhárítása, semmi több.


Emellett - inverz logika mentén haladva - kikerekíthetsz más sztorikat, amik tényleg megtörténtek veled, és azt mutatják, hogy azért kedvelnek a lányok. Továbbra is fenntartom, hogy első pár randin nem kell erőltetni az exezést, meg a más nőkről/férfiakról való beszélgetést. A másik félnek is érzékeny topik lehet, nem csak neked.

2023. júl. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

20: Konkrétan milyen témákat hoznak fel?

Úgy könnyebb segíteni, kitalálunk neked frappáns válaszokat.:)

2023. júl. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
#22: Egyelőre csak ez a téma van amit mondani tudok, hiszen nem nagyon van tapasztalatom ebben. Sajna nagyon sokszor ghostolnak, szal legtöbb esetben el sem jutok a randiig.
2023. júl. 30. 21:48
 24/32 anonim ***** válasza:

A "mikor volt utoljára kapcsolatom" mióta egyenlő azzal, hogy szűz vagy-e még?


Szerintem nem arra kíváncsiak, hogy dugtál-e már, hanem, hogy mennyire vagy megbízható. Ha jól is nézel ki, akkor 1000%, hogy egy csaj azt akar tudni az előző kapcsolataidról, mert próbálja felmérni a félredugási indexedet. Pont, hogy nem a szűzfiút fogja beléd látni.


Az hogy elmész k urvához, nem fogja feloldani a "mesélj az előző kapcsolataidról" kérdéskör problémáit.


Én a helyedben kitalálnék egy középiskolás (16-18) korszakbeli ál kapcsolatot, ami az érettségi után ment szét szépen. Erre lehet szép storykat építeni, amivel kiátlagolod magad, mint férfi. Azóta meg csak 1-2 futó kalandod volt, amiben nem volt sok. Ha a szexre kérdeznek az megint más tészta.


Peace!

2023. júl. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
82%

Én is azt tanácsolom, amit a #21-es. Nem kell nagyokat kamuzni, meg körítést tenni hozzá, mert úgy könnyen belegabalyodsz a saját "hazugságaidba". Csak vedd lazára, mondd azt, hogy volt egy pár hónapos kapcsolatod, de nem illettetek össze, így nem fordult komolyabbra a dolog. Ennyi, nem kell mélyebben belemenni.


Nőként én is ezt tapasztaltam, hogy baromira sok az előítélet, ha valaki a huszas éveiben szűz, kb. rádnyomják a bélyeget, hogy defektes vagy. Gondolom ez a férfiaknál még erősebben jelen van. Egyébként nem mindenkit zavar, de nagyon nehéz olyat találni (nekem mondjuk sikerült, ennek már 6 éve).

2023. júl. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
#24: Nem egyenlő vele, csak ha elmondom, hogy nem volt kapcsolatom még, akkor ha hiszed, ha nem az a kérdés szokott jönni, hogy akkor szűz vagyok-e még.
2023. júl. 30. 21:55
 27/32 anonim ***** válasza:
71%
23: De mit kérdeznek pontosan?
2023. júl. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
20%

Ki lehet találni vicceset is.

Oviban 3 évig voltál szerelmes Zsuzskába de rád se nézett!:(

:))

2023. júl. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
34%
Kegyes hazugság.. úgysem derül ki ha bekamuozof hogy volt egy 3 honapos kapcsolatod de vége lett hamar. Ez a mai nőknek még mindig kecsegtetőbb mint ha azt mondod h szűz vagy.
2023. aug. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezen mentem keresztül nőként, sőt ahogy haladt előre az idő, egyre vállalhatatlanabb lett hogy nem volt még senkim és emiatt majdnem úgy is maradtam. Legutóbbi ismerkedésemkor kérdezték, és egyszerűen mondtam hogy nem volt még senkim; kérdezték miért nem, erre pedig egy nesze-semmi választ adtam, mentünk tovább. 24 voltam.
2023. aug. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!