Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek gyakorlatilag le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gyakorlatilag le lehet élni úgy egy életet hogy amíg meg nem halsz örökre szűz maradsz legyen szó akár fiúról akár lányról?

Figyelt kérdés
Őket nem furdalja a kíváncsiság vajon milyen érzés lenne kipróbálni ?
2023. júl. 30. 00:22
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Hallottál már apácákról és papokról?
2023. júl. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen
2023. júl. 30. 00:31
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Ok. Akkor tudd: szűz maradsz ameddig ágyban nem nősz fel a dologhoz, vagy nem fizetsz szexért.


Van még kérdés?

2023. júl. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Akarom mondani, AGYban
2023. júl. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja oké
2023. júl. 30. 00:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Tesla,Newton hogy a hìresebbek közül emlìtsek, és még jó pàr embernek sikerült szex nélkül leélni egy életet. Valamilyen szinten azért sajnàlom mert egy életben azért egyszer ki kell szerintem próbàlni akàr fizetőssel.
2023. aug. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Fiatal kamasz fiú koromba szerettem volna túl lenni, ez nem jött össze, darabig hajtott a dolog 20at be töltöttem, bele untam, nem igen foglalkoztam vele, volt más dolog az életben amivel foglalkoztam munka stb, 30at be töltöttem, mai napig nem tudom milyen a szex, én úgy gondolom ebben semmi ciki nincs, mondhatom azt is élőben még puncit se láttam, szűz vagyok, azt nem lehet mondani rám hogy félénk lennék, vagy akár önbizalom hiányom sincs, egyszerűen csak nem úgy jöttek a lépések hogy én ezel mind túl legyek, be léptem a 30as éveiben, nem is szeretnék már túl lenni a szüzességen, én örök szűz maradok.
2023. aug. 8. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#7 mai világban csak döntés kérdése hogy szűz maradsz e. Ha van 30 ezred màr hìvhatod is az első rosszlànyt aki szimpi. És volt nincs szüzesség pik pak. Nem értem mit kell ezt túldramatizàlni
2023. aug. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
7, ez is egy megoldás, valóban ezen múlna már rég túl lennék, ezt a rész ki hagyom, azért hogy dugjak, kb kényszer megoldás lenne, magamban ezt így el döntöttem, kb kamaszkorba hajtott a vágy semmi, nem jött össze 20as éveiben sem, úgy voltam be töltöm a 30at addid semmi nem lesz, utána már nem szeretnék ezt így el döntöttem örök szűz férfi maradok, nekem ez teljesen jó, 30 felet tapasztalanul, nem szeretnék nemi aktust, azt azért úgy gondolom jó ha kölcsönös, a tapasztalat.
2023. aug. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!