Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire jellemző a rosszányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző a rosszányokon a lenyúlós k~~a? Találkozott már valaki ilyennel?

Figyelt kérdés
Aki nem nyújt igazából semmit. Hazudozik a lapján. A telefonon megbeszélt pénz mégsem annyi amennyi...

2023. júl. 26. 08:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
45%
Rég nem veszek már igénybe magyarországi szolgáltatót, vagy csak ha valahol találok olyat, aki sehol sem hirdet igazán. Telefonban is olyan megnyerőek tudnak lenni, volt, aki normálisnak tűnk, mivel magamhoz hívtam, rögtön zuhanyozni akart előtte is utána is, és az együttlét sem volt valami nagy szám, de tuti nem volt állandó lakhelye. Vidéken meg váltogatják a városok között a lányokat, ha valakiről már terjednének a negatív információk. Illetve, volt már, aki csak a sokadik alkalommal próbált volna lehúzni, de nem hagytam neki, illetve többet nem vettem igénybe. Nem védek senkit, de emberi tulajdonság, hogy sokan nem állnak ellent a könnyű pénzkereseti lehetőségnek.
2023. júl. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Dzsaszi2 ***** válasza:
100%
A nagyon fiatalok között több a lehúzós.
2023. júl. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
45%

Én eddig összesen egyszer voltam a rosszlányokról bárkinél, és az az egy a korábban említett árhoz képest a dolog végén rá akart tenni egy pár ezret.


Egyébként nem élveztem, közepesen gusztustalannak találtam, erősen retusált és beállított képek. Egyedül lakott, de büdös volt a fürdőszobájában...


És mi ez a mániája a prostiknak, hogy szinte mindegyik elvárja hogy kinyalják? Az kb. az utolsó dolog, amit tennék egy prostival, lol. :D

2023. júl. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
65%
#9 Igen, akárcsak a férfiak. Mindenütt szarszag van, mivel kukába dobják a szaros vécépapírt, csótányok hada mindenütt. A turistáknak kb kitakarított pár sziget kivételével (ahol a görögök kb 10%-a lakik) az ország egy igénytelen, szarszagú disznóól.
2023. júl. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
14-es ez hogy jön ide? a férfi postikról beszélsz?
2023. júl. 28. 06:02
 16/19 anonim ***** válasza:
61%
#15 Nem, az átlagemberekről. Elég sokat jártam / járok Görögországba, és általában az undor kerülget a görögök közelében, noha az ország maga elég szép.
2023. júl. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
16# szőrösek még a görög nők?
2023. júl. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
18%

#17 Mondom, elhányom magam a legtöbbtől.


Van egy harmincas görög nő, akivel együtt dolgozom egy projekten. Ő sokak szerint az ideáltipikus görög szépség; bronzszínű bőr, nagy cicik, sötét szemek, karakán arc, kacér mosolyra húzódó, telt ajkak. Nyilvánvalóan bejövök neki, a múltkor meghívott a lakására, mentem is fel, mert amúgy nekem is tetszik.


Beszelgetünk, piálgatunk, mikor kimentem a mosdóba pisilni meg megmosni a lompost (gondolva, hogy akció lesz), mikor egy hüvelykujjamnI csótány lesett vissza rám. Mondom mi van? És az a menstruumos fosszag, ami ott volt... gyerekek... forgott a gyomrom. Nem lett folytatás, elköszöntem és mentem a hotelba. Most megint hívogat, hogy találkoznunk kell, és én kifejezetten undort érzek. Egy ilyen szép nő hogy a faszba lehet ilyen igénytelen? És nála csak rosszabbak vannak.

2023. júl. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

18


Ez egy szép mese volt.

2023. júl. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!