Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Mennyire jellemző,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mennyire jellemző, hogy olyan nővel feküdtök le, aki csak magával foglalkozik?

Figyelt kérdés

Már második alkalom volt, hogy lefeküdtünk egymással. Vasárnap itt volt nálam és mondhatni elkényeztettem akkor is,ebéd, masszázs, és még filmezés közben 2x kinyaltam mielőtt bementünk a szobába, én meg semmi törődést nem kaptam, sőt egyik alkalommal sem élveztem el, amit biztos észrevett.

Tegnap munka közben irogattunk, és írta, hogy nagyon jó volt neki és várja a következőt. Én meg annyira nem. Volt már ilyen nőm, és azt se érdekelte, hogy én a végén nem mentem el, és nem is tett semmit. Egy idő után már nem is kívántam vele, mert tudtam, hogy nekem úgyse lesz jó.

Neketek vannak ilyen tapasztalataitok?


2023. júl. 5. 07:05
 1/4 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nem, ilyenem még sosem volt.
2023. júl. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

A férjem az ismerkedésünk első fél évében nem ment el előttem.

Oral volt, szex volt de orgazmus nem.

Ebéd, vacsi, program, stb. Rendesen elkényeztetett. Cserébe a mai napig nekem sok orgazmusom van, neki 1.

Milyen igazságtalan az élet…

2023. júl. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát erre szoktam azt mondani, hogy változtatni ezen csak te tudsz... kommunikáció elsősorban, aztán majd meglátod, lesz e eredménye.

A magánvéleményem, hogy lehet ez majd jobb is, lehet, hogy belejön, de ezek után azért nem erre fogadnék... nincs meg benne, ennyi.

Ha nem változik, sürgősen epítsd le.

2023. júl. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3 Köszi a választ. 27 éves a csaj, és ismerem régóta, nem én vagyok neki az első, ráadásul rohadtul önfejű tud lenni időnként.

Tegnap munka közben irogattunk ( ugyanolyan műszakrendben dolgozunk, de más cégnél) , és írta, hogy nagyon jó volt neki, és szeretné minnél előbb újra. Írom neki, hogy akkor jöjjön el amikor tud, ugyanis ő még otthon lakik, és 90%-ban van otthon valaki, én meg egyedül. Van kocsija, és 30 perc alatt itt van nálam, ha munka után jön, akkor meg előbb. Erre meg felháborodott, hogy miért ő jöjjön? Meg, hogy tudom hol lakik.

Pár éve már kavartunk, akkor meglepett azzal, hogy bekapta a kocsiban, most meg ilyen. Fene se éri.

2023. júl. 5. 10:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!