Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Először voltam a barátnőmmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először voltam a barátnőmmel rgy agyban akkor meg nem volt köztünk több mint smárolás és azon az estén össze melegedtünk és elkezdtem ujjazni (előszőr csináltam ilyet) de egy idő utan a lány jelzett arra hogy fejezzuk be…?

Figyelt kérdés
2023. júl. 22. 16:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%
IQ bajnok, ott van pirossal, hogy 18+ kategória, te leírod, hogy 17 vagy...
2023. júl. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem állt készen. Légy türelmes.
2023. júl. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
89%
A hüvely nem olyan érzékeny ám, mint a farkatok. Lehet, hogy egyáltalán nem volt olyan jó. Szerintem ez a valószínűbb. Szerintem előbb a csiklóját próbáld izgatni. Azt könnyebb jól csinálni. És kérdezd meg nyugodtan, hogy hogyan jó neki. Erősen, gyengébben, stb. Legyen folyamatos kommunikáció, különben az lesz az eredmény, ami általában szokott lenni fiataloknál, hogy te szarul csinálod, ő meg nem mer szólni.
2023. júl. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
83%
türelem, ifjú padavan, ez még csak az 1 lépcsőfok. új dolog nektek ez a szex nevű játék, nem kell egyből ajtóstul rontani a házba( értsd átvitt értelemben!) maradj a pettingnél, beszélgessetek, ismerjétek meg egymás testét.
2023. júl. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
50%
Elég volt neki annyi akkor.
2023. júl. 23. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!