Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem undi a nyilváno...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem undi a nyilvános smárolás?

Figyelt kérdés

Hányinger rám jön, mikor csókolóznak idegenek körülöttem. Tegnap gimiben smárolt a pasi a csajával. Lány meg utána bement a lány WC-be, mert tuti nedves lett a bugyija. Fuj, nagyon undi szerintem. El is szoktam menni onnan, ha ilyet látok, mert számomra kínos.


L/19



#nedvesség #smárolás #gusztusztalan
2023. máj. 6. 10:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ez a legtöbbeknek egyáltalán nem undi.
2023. máj. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%

Én sem szeretem látni és csinálni sem publikus helyen.

Az más, ha csak ad neki egy puszit, de a smárolás nekem a szex előszobája.

Senkinek semmi köze hozzá.


28/F

2023. máj. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Pontosan kettes. Így értem, nem vagyok frigid, de ezt én nem akarom látni. Szobában tőlem anál szexet is nyomhatnak, de ne az orrom előtt smároljanak. Fujj.
2023. máj. 6. 10:58
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
3. "Szobában tőlem anál szexet is nyomhatnak" Köszönjük szépen a megengedö nagylelküségedet! Tényleg csak a te engedélyedre vártunk, hogy mit is csinálhatunk egy privát térben!
2023. máj. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
Csak szerinted, meg a prűdek szerint.
2023. máj. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%
Legtöbbször azoknak undi akiknek nem volt része benne kamaszkorban és most begyepesedett robotoló felnőttként így fejezik ki az irigységüket
2023. máj. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én lehet hogy nem az undi jelzőt használnám rá de számomra is kellemetlen nézni hosszabb távon. Ha csak elhaladok valakik mellett akik smárolnak akkor nem zavar de pl egy hosszabb busz vagy vonatúton ha körülöttem smárolnak órákon át akkor az már más helyzet. Főleg amikor jó cuppogósan csinálják. És nem hiszem hogy ez azért van mert ne lett volna barátom életem során hiszen volt. Csak valahogy mindig diszkrétebben oldottuk meg a dolgainkat.
2023. máj. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld el, hogy az első pasim egy forgalmas utca kellős közepén akart lekapni úgy, hogy tudta, hogy még soha nem csókolóztam.

Elég kellemetlen élmény volt.

2023. máj. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
24%
u n d i
2023. máj. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, az állatvilágban összesen 2 faj van, amelyik diszkrét.
2023. máj. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!