Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem undi a nyilváno...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem undi a nyilvános smárolás?

Figyelt kérdés

Hányinger rám jön, mikor csókolóznak idegenek körülöttem. Tegnap gimiben smárolt a pasi a csajával. Lány meg utána bement a lány WC-be, mert tuti nedves lett a bugyija. Fuj, nagyon undi szerintem. El is szoktam menni onnan, ha ilyet látok, mert számomra kínos.


L/19



#nedvesség #smárolás #gusztusztalan
2023. máj. 6. 10:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
én erre mindig azt mondom nem kell nézni de amúgy van az a kategória amikor nagyon zavaró pl egy tömegközlekedésen amikor látszik hogy csak a ruha választja el őket hogy csináljanak valamit, de azért másik oldalról vannak pillanatok amikor elkap a hév és jó érzés egyet smárolni főleg ha keveset vagytok együtt akkor minden időt kihasználsz az ilyen pillanatokra.
2023. máj. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
40%
Pacsi: ha vonaton a közelemben teszik, otthagyom őket.
2023. máj. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem is, ha nem megfelelő helyen csinálják, pl. tömött buszon, metrón, villamoson, vonaton.


Ritka nagy primitívségre vall szerintem, és független ez attól, hogy valaki 16 éves vagy 36.


Ez olyan, mintha direkt finganál egy jó hangosat mindenki orra alá a metrón és még röhögnél is és elkezdnéd mondogatni, hogy én voltam, hogy biztos legyen.

2023. máj. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"tömött buszon, metrón, villamoson, vonaton"

Ott sincs probléma - AKKOR, ha nem csinálják vadabbul, mint ahogy te normálisnak tartod.

Egy szolid csók vagy ölelés sehol se gond.

2023. máj. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Baszki! A csajodat megfogod, megsimogatod, megcsókolod. Full normális dolog. 40 évesen is! Pl. a vonaton Vácig 4-5-ször csak megcsókolod.

Amivel igazán gond van az a taknyok bénázása, meg direkt mutogatása, felvágnak közben dugni sem tudnak hol, de nyalják-falják egymást mint valami csövesek...

2023. máj. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!