Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak elleni nemi erőszakot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak elleni nemi erőszakot miért nem veszik komolyabban idehaza?

Figyelt kérdés

Ez a fiatalember meglepő őszinteséggel és részletességgel beszél az őt ért nemi erőszakról, inzultusról. Fogva is tartották elég durva... Ilyet hogy lehet megcsinálni valakivel?


A videó egy nyilvános megosztóról származik:


[link]



2023. júl. 22. 11:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Miért, a nők elleni erőszakot komolyan veszik? Sajnos egyiket se veszik komolyan... :(
2023. júl. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Hát én belenéztem a videóba.. és nem tudom.. nem szokásom megkérdőjelezni az "áldozatot" de ez esetben sajnos bennem van a kétely, hogy akit megerőszakolnak az nem nyilatkozik így, hogy "lefogott b+ és szét kurt.." meg "szétdugja a hátsó nyilasotokat.."
2023. júl. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
20%
Férfi elllen kevés nemi erőszak történik
2023. júl. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%
#4 Pedig igény az vóna rá.. pár harcos nagycsöcsű modell-amazon lejöhetnek a kocsmába is néha, megpaskolni a pasik seggét, és beszólogatni, hogy mekkora bicepszünk van, meg miket csinálnának velünk az ágyban. :)
2023. júl. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert kevés ilyen set van.
2023. júl. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Van ebből is bőven, de ha nem nő vagy a kutyát nem érdekled.
2023. júl. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

Esküszöm, nem értem, miért bombáztátok széjjel a 4-es hszt-t a piros kezekkel. Pedig van nagy igazság abban, amit mond. A férfiak sokkal inkább a szex körül vannak bedrótozva. Tényleg nem is értik, mi lenne azzal a baj, ha a nők is "megerőszakolnák" őket, vagyis a változatosság kedvéért nem kellene nagy nehezen körüludvarolniuk, meg befűzniük a nőket a szex halvány reményéért is.


Mondjuk a sörhasú kocsmatöltelékek nagy része csak ábrándozik megpaskolásra érdemes fenékről, meg bicepszről, aminél másra se vágynak jobban az amazonok :D de ebből a szempontból ez lényegtelen.


Szóval a férfiak nagy részt egészen egyszerűen (saját tapasztalatból) képtelenek elhinni, pláne komolyan venni, hogy valahol pasikat nők erőszakolnak meg, ráadásul hogy van olyan pasi, akinek komoly problémát is jelent, hogy kvázi megütötte a főnyereményt.

2023. júl. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
Amiért a medvetámadást sem.
2023. júl. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 gabor49 ***** válasza:
100%
bárcsak engem tartana pár nő fogva és eroszakolna meg
2023. júl. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Oldfire ***** válasza:
100%
Pedig hagynám magam egy erőszakos nőnek...
2023. júl. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!