Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezek szerint ő eleinte akart...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint ő eleinte akart tőlem komolyabbat?

Figyelt kérdés
Egy férfi 2 éve hívogatott talalkozni, de nem tudtam eldönteni hogy csak baráti vagy randit akar belőle kihozni. Aztán nem alakult sehova a dolog, én akkoriban nem nyitottam felé annyira. Lett egy barátnője, 1 évig nagyon-nagyon ritkán beszéltünk, és nem is találkoztunk. Utóbbi időben megint közel kerültünk egymáshoz lelkileg. Talán túl közel is. Egy érzelmesebb, lelkizős pillanatban csókolóztunk. Ő akkor azt mondta, hogy ennek 2 éve kellett volna megtörténnie akkor amikor elhívott először. Most azon gondolkodom hogy akkor ő eredetileg szeretett volna tőlem többet?

2022. febr. 18. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szeretett volna többet, màr akkor is... àtlagba mi fiúk, ha elhivunk valakit randira, àltalàban tetszik a làny, ès szeretnènk megismerni az illetőt... innen amúgy rajtad múlik.
2022. febr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megmondta világosan hogy már akkor is akart "többet" - legalábbis ezt elég nehéz másképpen értelmezni. Egyébként is alapszabály, ha egy pasi találkozóra hív akkor általában azt nem azért teszi mert az ógörög irodalomról akar veled eszmecserélni, hanem mert bejössz neki.
2022. febr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi férfiak mindig közelebb akarunk kerülni egy nőhöz ha szimpatikus!

De ez nem jelent mindig szerelmet!

Szexuális vágyakozást igen

2022. febr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is akart volna tőled többet, hiszen a csókra azt mondta, hogy két éve is ezt akarta.
2022. febr. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hány éves a férfi, és hány éves vagy Te?
2022. febr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!