Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Manapság ez extrém dolog lenne ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság ez extrém dolog lenne ?

Figyelt kérdés
A férfiak egy jelentős része miért reagál úgy egy olyan nőre aki nem hord melltartót ,hogy hmm ez tuti baxni akar és kirakta azt amilye van.
2023. júl. 21. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Mert a látvány túl szexi és a többség azért mászkál így. Könnyű összekötni a kettőt. És szeretik a pasik azt hinni, hogy "ma" nyertek a lottón. F.
2023. júl. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
100%
Szerintem az a jelentős rész a gondosan kivàlogatott prolik gyűjteménye.
2023. júl. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
én inkább a sokat mutató öltözék esetén tapasztalom ezt a (mellesleg alaptalan) hozzáállást, nem pedig akkor, ha nincs melltartó
2023. júl. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%

Nekem is rátapad néha a szemem, pedig nem vagyok proli. És igen, biztosan máshogy fogok kezelni egy ilyen nőt. Nem olyan értelemben, hogy k...aként tekintek rá, vagy valami, mert ahhoz nem sok köze van, ez egy emancipációs dolog, vagy simán csak így nőtt fel.

Engem nem zavar nyilván, de ha mondjuk bolti eladó vagy, vagy rendőr, akkor nem árt eltakarni. Létezik rá takaró, általában szerintem hordanak is ilyet, akik nem húznak melltartót.

2023. júl. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy hamis állítas kérdező. Rengetegen járnak melltartó nélkül, es nem gondolja minden férfi azt róluk, hogy biztos csak baxni akar. És igen, megnézzük nagyon, ha jól látszanak a cickók és a bimbók, de ennyi, emiatt nem szólunk le egy nöt, csak élvezzük a látványt.
2023. júl. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

“ Ez egy hamis állítas kérdező. nem gondolja minden férfi azt “


“ férfiak egy jelentős része”


Nem azt írtam hogy minden férfi ezt gondolja hanem egy jelentős része

2023. júl. 21. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!