Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az igaz, hogy manapság 10ből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy manapság 10ből 9nő olyan férfira néz fel aki valami extrém egyedi vonással rendelkezik?

Figyelt kérdés

Tehát a férfi hirtelen, határozott, szavak embere és átlép határokat hogy kitünjön, mind ezzel, másoknak keresztbe tesz, szabályt sért, akadályozza a környezetét,

és a nők többségében ilyen férfiakra tekintenek férfiként. Ha egy férfi normálisan szabályoknak megfelelve éli az életét és nincs benne semmi ilyen egyedi tulajdonság akkor az már unalmas lesz a nőknek.


2017. jan. 14. 11:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem. A nõk arra néznek fel aki ambíciózus,határozott,van életképe, intelligens és erõs jellem. 20L
2017. jan. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
* Egy ilyen ember lehet torvenytisztelo es normalis. Nem hirtelen haragu vagy eroszakos.
2017. jan. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De az kivétel nélkül igaz hogy nagy hangú szavak embere, én központú egoista ember, és mindig pörögnie kell hogy ne legyen unalmas, mások nyugalmát környezetét zavarhatja vele. Ilyen tipusú férfiak az izgalmasak a nők nagy részének ahogy én látom
2017. jan. 14. 11:10
 4/15 anonim ***** válasza:
42%

Az a vicces, hogy a bebörtönzött sorozatgyilkosok egymás után kapják a szerelmes leveleket ismeretlen nőktől, mint ahogy a mostani francia, több mint 100 áldozattal járó merényletsorozat fő kitervelője is.


A nők igazából rosszul vannak a rendes, tiszteséges férfiaktól, mert túl unalmasak. Minél deviánsabb és/vagy minél inkább antiszociális egy férfi, annál vonzóbb számukra. Szomorú, de ez van.

2017. jan. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát eléggáz. Nekem meg az jutott eszembe, hogy a Nők generálják a társadalmi feszültségek egy részét, hogy ilyen férfiak alá adják a lovat, elvárják.Vagy épp az igényekkel, hogy milyen férfi kell hogy legyen.
2017. jan. 14. 11:24
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
Amit te leirtal, az valoban unalmasan hangzik. A baratom nem bunozo, es nem is egoista enkozpontu ember, de igen, nem tart be minden letezo szabalyt a vilagon, csak mert valaki kitalalta, hogy azokat ugy kell csinalni. A szabalymanias emberektol falra maszom :D
2017. jan. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6. Ne legyél már ilyen sznob antiszoc. Szabály az pl hogy zebra előtt mindig le kell lassitani, miért? nem azért mert én találtam ki, meg ilyen jófiú vagyok hanem azért mert megbüntetnek, vagy elüthetek valakit. Az ilyen szabályok minden egyes emberre ugyanúgy igazak. Most egy nő elvárhatja hogy menjek át zebrán 100al mer hogy öntörvény van bszunk a szabályokra.. vagy nem is ismeri a szabályt.. és úgy osztva az észt. Ugyan ez a példa érvényes mindenre.
2017. jan. 14. 11:33
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem ez számít, hanem hogy jól néz-e ki a férfi.
2017. jan. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az számít, hogy minél jobban hasonlítson a TV-ben szereplő "jófiúkra". Szóval nem a rosszfiúkkal akarnak járni az emberek, csak valahogy mivel több ilyen mintapéldányt látnak egy kicsit elcsúszott, hogy ki a kedves ember. Főleg, hogy ezek a remek kinézetű aggresszív főhősök otthon rendes emberként viselkednek, amitől az az érzésed van, hogy ha szerzel egy ilyen pasit, ő is rendes lesz otthon, vagy csak nem mutatja ki rögtön, de amúgy nagyon szeret és társai.


Ezért volt pl. óriási botrány az ötven árnyalat sorozat megjelenéséből, mert olyan képet közvetít, aminek hatására a nők nagyobb valószínűséggel maradnak együtt bántalmazó férfival. De a normál akciófilmek kapcsán már fel sem merül, hogy vajon milyen képet közölnek (mondjuk a Dexter vagy csak a Vasember, ami azt sugalja, hogy akár komplett idiótaként is viselkedhetsz és lehetsz tapló az emberekkel az igazi hozzádvaló nő, mindig ott lesz és kihúz a bajból, ha intelligens vagy).

2017. jan. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sajnos már az is " extra vonás " , ha őszinte!
2017. jan. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!