Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fordított lovaglóban hamarabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fordított lovaglóban hamarabb elélvezek, mint sima lovaglóban?

Figyelt kérdés

Ennek mi lehet az oka? Más is van ezzel így?

32F



2023. júl. 21. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Másként stimulál.
2023. júl. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
Én meg már dugás közben csak akkor élvezek el, ha a csaj alattam misszi pózban, lábát felnyomom a támaszkodó karom elé (térde a füle mellé közelít) és döngetem keményen 10-15 percig (ha piás vagyok akkor 25-30, de azt már nem is bírják a csajok, vagyis bírják a kedvemért, de már nem élvezik).
2023. júl. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok oka lehet. Más az érzés, más a látvány. Téged ez a póz izgat a legjobban ezek szerint.
2023. júl. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha felfelè görbülő péniszed van akkor azért mert a makkod jobban stimulálja. Elölről a hüvely formája megegyezik a péniszével.
2023. júl. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!