Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Akik szeretnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Akik szeretnétek megélni a spriccelős orgazmust, mit vártok tőle, mennyire vágytok erre az élményre. Akiknek össze jött már esetleg, hogy írnátok le az érzést, más, mint egy sima orgazmus?

Figyelt kérdés

2023. máj. 3. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Sokkal sokkal erősebb és intenzívebb érzés, mint a sima orgazmus. Párom úgy fogalmazott, hogy önkívületi állapotban vagyok minden alkalommal, mikor ilyen orgazmust élek át.
2023. máj. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Vajon minden nő tud olyat, csak sok nő nincs alaposan megbaszva hozzá? 30/F
2023. máj. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
#1es vagyok. Nem b@szással érem el a spriccelős orgazmust, hanem nyalással és ujjazással. Nekem sokkal jobban stimulálja a párom ujja azt a pontot, mint a farka. Gyorsabban tudja mozgatni, vagy nem tudom másképp leírni.
2023. máj. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
3: Köszi a válaszod egyes. Ez érdekes. És bocsi a szóhasználatért. #2
2023. máj. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

1#, 3# totálisan egyetértek!

Én férfi vagyok, a páromat úgy még nem tudtam megdugni, hogy összespricceljen mindent, de a hasfal felőli részén található enyhén redős felület ujjbeggyel történő izgatása, hívogató ujjmozdulatokkal bizony gyakran kiváltja ( g pont).... nála az az orgazmus az überalles 😲

2023. máj. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Nekem kizárólag ujjazás és nyalással, de az teljesen... nem tudom leírni, de akkor a világomat nem élem, csak fekszek széttárt lábbal totális kiszolgáltatva mert annyira nem vagyok képes, hogy - na, semmire. :D


Kb a konyhában található uborkát belém tehetné, arra sem tudnék reagálni.


Sokkal intenzívebb, mint a sima orgazmus, tovább is tart elérni, ezért sokszor nem játszik velem addig, de amikor igem, akkor kicsinál vele.

2023. máj. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
A hatos leírása alapján azt hiszem ezt érdemes kitanulni. 🙂 30/F
2023. máj. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez olyan érzés amire nincsenek szavak..nagyjából úgy tudnám leirni ahogy előttem is korábban h ujjazással éri el a pasi. De ez a végén olyan erős ujjazás te meg csak lebegsz az érzésben,reszketsz, folyik/spriccel belőled a nedv és önkívületi állapotba kerülsz.Megnyugszok☺️, nálam akárhányszor csinálja egymás után annyiszor élvezek el, erős kéjvágy!
szept. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!