Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet együtt olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet együtt olyan férfival egy nő aki fitymaszűkület miatt nem tudja takarítani a szerszámát?

Figyelt kérdés

Volt itt egy kérdés ezzel kapcsolatban hogy nem jön fel a bőr neki és még barátnője is volt.

Lehet tényleg nincsen szaga azért nem gondoltak rá hogy bem tudja tisztítani vagy nem látták koszosnak vagy a nők nem értettek hozzá...vagy mégis lehet így takarítani?


2023. júl. 18. 07:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
34%
#9 egy időben írtam ki kérdést, és privátban is kérdeztem több embert rövid fitymafékkel kapcsolatban. Senki nem mondta azt, hogy rosszabb lett, csak pozitív tapasztalatot halottam. Fitymaszűkületnél lehet más a helyzet, de azért kérnék másodvéleményt egy másik orvostól is..
2023. júl. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
36%
11# lehetne persze... csak tudod, több, mint tíz éve semmi gondom ezzel, tehát mondhatnám, a puding próbája az evés, azon már régen túl vagyok, és persze több partnerrel, több ezer szeretkezéssel.
2023. júl. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
52%

12 Megértelek, még én sem mentem a problémámmal orvoshoz, de amint rendeződik az életem kicsit, fogok menni.

Nem mondtam, hogy műttess, csak hogy nézesd meg valaki mással is, aztán annyival előrébb vagy. Én úgy tudom egyébként, hogy nem minden esetben kell teljes körülmetélés, igazából azért is lenne jó megkérdezni, hogy ajánljon lehetséges kezelési módszert.

2023. júl. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!