Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet együtt olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet együtt olyan férfival egy nő aki fitymaszűkület miatt nem tudja takarítani a szerszámát?

Figyelt kérdés

Volt itt egy kérdés ezzel kapcsolatban hogy nem jön fel a bőr neki és még barátnője is volt.

Lehet tényleg nincsen szaga azért nem gondoltak rá hogy bem tudja tisztítani vagy nem látták koszosnak vagy a nők nem értettek hozzá...vagy mégis lehet így takarítani?


2023. júl. 18. 07:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy lehet
2023. júl. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1. Szerintem sem de akkor lehet megsincs szaga vagy annyira lehet hogy ne legyen vagy hogy lehet így szexelni?
2023. júl. 18. 07:50
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

a nok kozul sem mindegyik az igenyesseg mintapeldaja, biztos akadt olyan aki vagy nemtudta hogy ez nem

normalis, vagy nem erdekelte. ertelmes no nem all szoba ilyennel

2023. júl. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem takarítja akkor nagyon büdös tud lenni!!!
2023. júl. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
A fitymaszűkületes pélót is lehet takarítnani.
2023. júl. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
#5-ös nem, nem lehet. Fizikailag nem lehet. Áruld már el hogy makk pereme mögötti részt hogyan mosod ki? Nem kell ez az "öblögetős" kamu amiket írtál a kérdésed alá. NEM LEHET. Pont.
2023. júl. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6. De akkor hogy hogy nem lesz büdös? Lehet ilyen hogy öntisztulás, mint pl. a fülnél?
2023. júl. 18. 09:09
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
Olvasd el a 4. válaszom.
2023. júl. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

Kedves kérdező, akkor tegyük helyre a dolgokat, mivel én is érintett vagyok ebben.

Az enyhe fitymaszűkulet olyan, hogy lankadtan, félmereven hátra tudod húzni, ugyebár tökéletesen tisztába is tudod rakni... nekem ilyen van.

Anno zavart, hogy ugyebár mereven nem megy hátra, csak a makkom jó feléig. Elmentem szakemberekhez, az első kérdés, tudja lankadtan tisztán tartani? Második, zavaró, fájdalmas e szex közben?

Mondtam első igen, második abszolút nem.

Azt mondta a doki, akkor véletlenül sem nyúlunk hozzá.


A másik véglet persze a súlyos/ teljes fitymaszűkulet, amikor lankadtan sem tudja lehúzni a bőrt a makkról. Az probléma igazán, az sebészi beavatkozást igényel.


Csak azért írtam le, mert enyhe fitymaszűkulettel tökéletesen ugyanúgy élhetsz, mint akinek nincs ilyen. Amúgy sok férfinak van enyhe.

2023. júl. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
39%
9: a kerdesben szereplo ferfinek lankadtan sem jon hatra. enyhe szukulettel nincs ilyen gond
2023. júl. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!