Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex a főnökkel ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex a főnökkel ?

Figyelt kérdés
Volt aki lefeküdt a főnökkel ? Miért csináltad ? Vonzott az illető vagy kaptál/számítottál valami pluszra a karrieredben ?
2023. júl. 14. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Előző munkahelyen volt. Kis fiatal főnök volt. Valahogy mindkettem megkívántunk a másikat és lefeküdtünk az irodájában. Utána még párszor összejártunk, de végül váltottam egy jobb helyre
2023. júl. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Én vagyok a főnök. És még senki nem akart lefeküdni velem.
2023. júl. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Én is főnök vagyok, de velem sem akart senki lefeküdni még. Igaz, nekem csak férfi beosztottjaim vannak.
2023. júl. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Velem a kb 10 évvel idősebb főnöknőm kezdett ki, akit az informatikus élettársa eléggé elhanyagol. Nagyon bírom a nőt, ezért nem dugtam meg, nem tudok rá így tekinteni. Néha sajnálom a dolgot, és kiverem arra a fura érzésre, amikor a kezét a combomon végigsimítva a farkam felé vitte.
2023. júl. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Műszaki multi, eleve nagyon kevés a csaj, nálam max tizessel idősebb, ambíciózus, helyes részlegvezető, naná, hogy ráhajtottam.


Elég professzionálisan viselkedett az elején, sokáig pattintott, bárhogy próbálkoztam, pedig a végén már kb nem volt gomb a blúzomon, amit nem gomboltam ki, mikor bementem hozzá... Egy pasival sem volt ilyen nehéz dolgom, pedig láttam rajta, hogy vonzónak talál, és tudtam, hogy szabad... A végén már egészen meredek dolgokat csináltam, hátulról belecsókoltam a nyakába, konkrétan közöltem vele, hogy azért késtem, mert annyira kívánós vagyok, hogy nem tudtam abbahagyni a masztit, meg mikor homeofficeban rámírt munkaügyben, "véletlen" egy meztelen szelfit küldtem vissza... Az utolsó dobásom az volt, hogy mikor egy jegyzőkönyvet kellett írásban leadnom neki, a jelentéses mappában a lapok között "felejtettem" egy piros tangabugyit...


Másnap szólt, hogy munkaidő végén menjek be az irodájába "elbeszélgetésre", eléggé rámhozta a frászt, mert nagyon rideg és ellenséges volt, mikor ezt mondta, meg mikor bementem, leültetett, és elkezdett kioktatni, hogy "hogyan illene viselkedni egy munkahelyen", és hogy ezt "nem mindenki tartja be", például valaki belecsempészett egy bugyit a jelentésembe. Aztán faarccal közölte, hogy "ha be akarom bizonyítani, hogy nem én voltam, vegyem le a szoknyámat meg a bugyimat, és vegyem fel azt, ami nála van, hogy lássa, jó-e rám. Na persze visszavenni már nem engedte, nekem esett, és jó kiadósat szexeltünk. Utána még párszor hagyott üzit 1-2 havonta, hogy ha szeretném, pénteken munka után szívesen megiszik velem valamit, ami után persze felmentem hozzá, de az irodában több alkalom nem volt.


Előnyöm nem lett belőle semmi, és 4-5 alkalom után el is halt a dolog


26L

2023. júl. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ha ő fizetett volna sem kellett volna, mert egy buta trampli volt.
2023. júl. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Fordított eset volt, bekínálta magát a kolléganő. Üresedés volt a részlegen, de direkt nem soroltam előre - aki ennyire gátlástalan, hogy így akar érvényesülni abban nem lehet megbízni, bármikor hátbaszúrna.
2023. júl. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első munkahelyemen volt ilyen, közvetlenül az egyetem után. Mivel fiatal voltam, ott meg szinte csak középkorúak/idősek dolgoztak, ezért minden pasi rámhajtott, kivéve a főnököm. Először azt hittem nős, de nem, simán csak egy k*rva jó pasi volt, aki nem volt úgy kiéhezve, hisz bármikor bárkit megkaphatott volna, így rám se bagózott. Emiatt rohadt mérges voltam😅, először azt hittem, azért mert sérti az egómat hogy valaki nincs oda értem és kicsit meg is ijedtem, mert nem szoktam így gondolkozni. Aztán rájöttem, ahogy telt az idő, hogy azért vagyok mérges, mert pont őt nem érdeklem, pedig az első perctől bejött nekem, mégha én ezt nem is tudtam akkor. És ami a legdurvább, hogy senki nem tudott róla semmit, csak a legalapabb dolgokat, de sokszor azt se tőle tudták meg. Én ilyet még nem is láttam, nem volt instája vagy facebookja, a melóból senkit nem hívott át magához, nem hallgatott zenét vagy olvasott könyvet előttünk stb. Csak a munkára koncentrált, amikor én vagy a kollegák láttuk. Persze volt személyisége, meg kifejezetten vicces volt, csak hát semmi személyeset nem osztott meg magáról, értitek. Na ahogy ezzel tisztába kerültem, elkezdtem jobban kívánni, mint ahogy az egészséges lett volna. Volt valami őrületes kisugárzása, amitől a mai napig benedvesedek, pedig már munkahelyet váltottam és azóta nem is láttam (5 éve). Meg nem mellesleg van vőlegényem.

De szóval a lényeg, hogy aztán egyik nap (már vagy 7-8 hónapja ott voltam) valami megváltozott. Persze szerintem tudta, hogy odavagyok érte, de addig nem különösebben érdekelte, akkor viszont elkezdett más lenni: pl meló után ha már a civil ruhámban voltam, mindig megnézett magának, eléggé leplezetlenül. Vagy utalgatott, az egyik ilyen az volt mikor vizit végén félhangosan ezt mondta nekem: "finom illatod van", eléggé lesokkolódva megköszöntem, és azt mondtam "ez most egy nagyon jó parfüm", mert tényleg pár napja vettem egy finomabb illatú parfümöt. De erre ő azt válaszolta: "ez nem a parfüm", és elmosolyodott. Azt, amit akkor kiváltott belőlem, valóban lehetett érezni, ezt aláírom.

Lényeg a lényeg, végül behívott "kávézni" a szobájába (nem kávézok és ezt ő is tudta), majd még kb 5 perc rohadt zavarbaejtő utalgatás után, a sírás szélén könyörögtem neki hogy ha valamit akar tőlem, akkor mondja el de én ezt nem bírom tovább. Végül csak megdugott. Egyszer sorra kerültem neki. Semmi különöset nem csinált, nem volt elképesztő ilyen-olyan technikája, de bevallom, a mai napig eszembe jut maszti vagy szex közben. Konkrétan bármit megadnék ha 1 napig nem lenne a párom, és az exfőnököm újra lefektetne, vagy csak én leszophatnám, bármit. Soha senki úgy nem hatott rám, és nem is fog, ebben biztos vagyok.

Huh bocsi hogy ilyen hosszú lett, de ezt csak gyónás közben egy papnak mondtam el, senki más nem tudja. Ki kellett adnom magamból. Azt se tudom, szerelmes voltam-e belé.

2023. júl. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!