Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Főnökként ha szexeltél a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főnökként ha szexeltél a beosztottaddal, hogyan sikerült összehozni? Udvaroltál vagy ő ajánlkozott fel?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok és hol történt?

2021. jún. 16. 15:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

Ha normális munkahelyed van normális, komoly főnökkel, akkor ott nincs kavarás. A főnök nem fog kezdeményezni, ha az alkalmazott kezd nyomulni, akkor visszautasítja. Akinek egy kicsi esze is van, tudja azt, hogy az ilyen viszony tabu, soha nincs jó vége.

Viszont nyilván vannak helyek, ahol a főnök is egy idióta, az alkalmazott is valami naív leányka, aztán alakul köztük valami. Ez kialakulhat bármelyik fél kezdeményezésére. Pont úgy alakul ki, mint bármilyen más viszony..

Én ugyan az alkalmazott voltam, több helyen is dolgoztam anno vendéglátásban. Ott gyakoribbak az ilyen kavarások, mint más területen. Ennek az okaiba most ne menjünk bele. Nálam pl csak ott nem próbálkozott be a főnök, ahol a főnököm nő volt... Nagyon kellemetlen volt az egész, mert én nem vagyok idióta, nyilván szóba se jött, hogy belemenjek bármibe is. De pont emiatt kínosnak éreztem egy kicsit a dolgot utána. Vagyis azok esetében, akik nagyon konkrétan nyomultak. Akik csak visszafogottan, inkább csak gesztusokkal mutatták ki, hogy vonzódnak hozzám, ott egyszerűbb volt, hisz igyekeztem véletlen se adni olyan visszajelzést nekik és távolságtartóbb lettem, ezzel vették is a lapot. De volt olyan, aki konkrétan áthívott magához....na annál utána kínosnak éreztem minden beszélgetést később. Ez a pasi egyébként utána felszedte egy másik kollégám, amiben csak az volt a kínos, hogy a kiscsaj diákmunkában volt nálunk, szerintem ha nem kiskorú volt, akkor is max 18 lehetett. A pasi meg 35+ volt. És azt kellett néznem, ahogy ezek a MUNKAHELYEN csacsogtak meg mosolyogtak egymásra és a csaj gyakran kiment a vendégtérbe a főnökkel dumálgatni sétálni (holott ő pultos volt). Nagyon szánalmas és elszomorító volt egyben. Meg szakmaiatlan, egy főnök ne csináljon ilyet kész pont. De hát mindegy ez van.

Sztori #2: miután felmondtam az egyik munkahelyemen, pár hónapra rá összefutottunk a volt főnökömmel az utcán és hát tudod ilyenkor az ember köszön, meg megkérdezi miujság minden rendben e stb. Ilyen mini beszélgetés tudod. Aztán mentem is tovább ennyi volt. Majd ez megismétlődött újra pár hét múlva (sokat jártam arra a környékre italozni barátnőkkel, ahol a volt munkahelyem volt) és akkor valahogy megindult valami. Azt korábban is tudtam h bejövök a főnöknek, de természetesen hűvös voltam vele miután ezt láttam. Aztán nem szépen váltunk el mikor felmondtam. De utólag ahogy beszélgettünk stb valami kis vonzódás beindult bennem, pedig nem volt egy jóképű pasi. Aztán mivel késő este volt (épp hazafele mentem) felajánlotta, hogy eldob kocsival. Majd így alakult köztünk egy pár hónapig tartó szexkapcsolat (amit én szakítottam meg végül).

Aztán volt olyan főnököm is szórakozóhelyen, aki nagyon gyakran megsimogatta a derekam, a karom, amikor beszélgettünk, meg magához húzott átkarolt meg sokszor bámult munka közben stb. Szerencsére nem maradtam ott sokáig, mert rohadt kellemetlen volt..

Szóval a lényeg, hogy 1000 féle módon kialakulhatnak ilyen kapcsolatok, de amíg tart a munkaviszony, én semmiképp se ajánlom egyik félnek se, hogy ilyenbe belemenjen..

24N

2021. jún. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én csak olyat tudok hogy idősebb nő volt a főnök,megfogta magának az asszisztensét,mert otthon unalmas volt az ura.Simán leléptek délben kimegyünk a terepre címszó alatt vagy be se jöttek,mert terepre kell menni 😀.Addig otthon is megoldották,mert mindenki suliba,munkába volt.
2021. jún. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Sehogy. Sosem éltem vissza és nem is fogok a pozíciómmal. A munkahelyre dolgozni járok, pénzt keresni. Sőt mi több volt olyan kolleganő aki kvázi bekínálkozott az előre léptetésért, fizuemelésért. Amúgy kineveztem volna, de ez után a húzása után direkt blokkoltam - a francnak sem hiányzik ennyire gátlástalan kolléga, pláne nem vezetői székben.
2021. jún. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Vicc az hogy közben privátban írogatják a főnökök a kaladjukat akik nem merik ide :)) már a második levélben..
2021. jún. 16. 16:38
 5/13 anonim ***** válasza:
Félnek,hogy lebuknak.😀
2021. jún. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

#3: Na erről beszélek. Ilyen ember való vezető pozícióba☝🏼 Jó olvasni, hogy vannak ilyenek

#1

2021. jún. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

Nálam is volt egy két alkalom mikor szex lett a vége.

Volt egyszer hogy dolgozott nálam egy lány tavaly, mindenki tudta hogy hatalmas ribi meg jól is nézett ki és úgy alakult a helyzet hogy műlehy takaritás volt aznap és 4en bejöttek csinálni. A többi elment ő meg befejezte a maradékot aztn dumálni kezdtünk és kiderült hogy otthon nem igazán dugják és már nagyon szeretné a dolgot. 10 perc múlva már a kanapén dugtunk. Igazából egyikünknek sem származott semmi előne a helyzetből csak innentől volt heti 1-2 nap amikor hamarabb jött vagy később ment és letoltunk egy gyors menetet.

Volt egy másik lány még '13ban aki újonc volt nálam. Fiatal 17 éves formás, hosszú fekete hajú, szemüveges, mosolygós kis lányka jött nyári munkára, én akkor voltam 24 és szemeztünk már egy hete mikorcsak kocsi pakolás közben megfogta a farkam és a szót nem szólt csak a szemembe nézett. Onnan tudtam, hogy mi a programom munkaidő után. Olyan jól sikerült, hogy 4 évig voltunk együtt.

A cégem azzal foglalkozik, hogy ezer féle dologgal megpakolt teherautóval járjuk az országot és ajándékboltoknak, virágboltoknak szállitunk árut. El sem hinnétek, hogy az elmúlt 10 évben hány boltos kisasszonyka kinálta fel magát, hogy egy dugásért cserébe elengedek 10-20-30 ezret a számlából. Volt aki bugyi nélküli kis szoknyában leguggolt vagy szembe ült a széken, volt aki kérdezősködött h van e nőm éppen és meg szoktam e csalni, de volt aki konkrétan megkérdezte hogy ez vagy az a karton árú nem érne e meg nekem egy kis puncit. Igen, meghúztam többet is ha már igy kinálják magukat, mert miért ne.

2021. jún. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
3-as dícsérendő👌 örülök, hogy vannak még ilyen főnökök.
2021. jún. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
1-es és 7-es abszolút ilyen és hasonló történetekre gondoltam. 7-es ez már valahol passzív prostitúció ahogy kínálgatják a portékájukat- nagyon tanulságos. Remélem nem színezted ki nagyon.
2021. jún. 16. 20:36
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt pár ilyen.

Inkább azt mondanám, nem volt még olyan munkahelyem, ahol a beosztottak közül ne lett volna legalább egy olyan lány/nő, aki felkínálkozott. Legtöbbször nem mentem bele.

Kétszer fordult elő, hogy igen, mindkettő viszony lett, érzelmekkel, nem csak alkalmi szex.

2021. jún. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!