Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Viszony a főnökkel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszony a főnökkel?

Figyelt kérdés

Eleinte még csak nem is tetszett. De aztán megismertem, oltári humora van, és egyre vonzóbb, tapasztalt, szexi. Már megszámolni sem tudom, hányszor szexeltünk az irodában. Neki van felesége, nekem barátom, de egyszerűen nem tudok leállni a viszonnyal.

Én 22 vagyok, ő 40.

Más is jár ebben a cipőben?



2021. jan. 28. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Igen, más is. Még legalább 2-3 kolléganőd.
2021. jan. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Nekem volt ilyen, 21 voltam, a főnököm 26, férjjel, gyerekkel. Bár én nem igazán akartam, de mégiscsak a főnököm, nemde?
2021. jan. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
#1. 😁😁😁😁😁
2021. jan. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nos: nem.

Te vagy az egyetlen személy a történelem során, aki ilyet tett.

Legközelebb majd azt írd ki inkább, ha a főnöködet a feleségével csalod.:)

2021. jan. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Előbb utóbb az édes baxás keserű ízű lesz.
2021. jan. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Nálam is úgy indult, hogy eleinte nem is tetszett. A különbség annyi, hogy én a főnök feleségevel jöttem össze.
2021. jan. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Nincsen ezzel semmi baj , ha a barátod olyan beállítottságú , hogy megérti és elfogadja ezt a helyzetet .

Ha pl: én lennék a te barátod ,és nagyon szeretnélek én nem tiltanám meg , hogy mással is együtt legyél , ha neked az kell ahhoz , hogy jól érezd magad és ki élhessed a titkos szexuális fantáziádat, hogy boldog legyél !

Persze ez csak abban az esetben működne számomra , ha mindenképpen megmaradnának az irántam érzet érzelmeid , ha velem maradnál s ha te is kölcsönösen szeretnél engem , ahogyan én téged .

Mert ugye , ha én valakit szeretek , akkor én is azt akarom , hogy az adott nő , aki velem van , az boldog lehessen mellettem !

2021. jan. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem járok ebben a cipőben.
2021. jan. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az előző munkahelyemen, vagyis gyakorlati helyemen volt.

Viszonynak nem nevezném inkább a megfelelési vágy vagy nem is tudom.


21L

2021. jan. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem volt hasonló, nem lett jó vége.

én fiatal voltam (24) ő 40+, mindketten családosok.

ő mindig próbálkozott, aztán meguntam és engedtem kicsit. először a tapizásnak, aztán mindennek.. pár hónapig tartott, sokszor volt "megbaszélésésünk" a munkahelyen, meg céges utakon...

a kolléganőim kezdtek kiutálni, meg a férjemnek célozgatni, sőt az egyik meg is akarta vígasztalni...

a házasságom meg a munkahelyem ugrott...

szóval akkor kavarjatok ilyen helyzetben, ha elég erősek vagy elég okosak vagytok. nekem mindkettőből hiány volt akkor.

38L

2021. febr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!