Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Swinger klubba szoktak egyedül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Swinger klubba szoktak egyedüllálló nők járni? Nagyon ciki lenne elmenni, főleg egy nem túl vonzó nőnek?

Figyelt kérdés
Aki volt már/szokott járni, mit tapasztalt -járnak oda egyedülálló nők, meg csúnyák, kövérek, öregek stb.? Ha igen, mi a véleményetek ezekről?

2023. júl. 13. 21:44
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
#27 ronda v. nem ronda - nem ezen múlik elsősorban (ahogy élőben sem az ismerkedés). Azért persze hasznos ha valaki nem Quasimodó reinkarnációja 😂 de - ahogy az életben is bárhol ismerkedésnél - átlagos külső megjelenéssel is igen sokra juthat valaki, de sportos, jóképűként is semmire. A klubokban sem csettintésre mennek a dolgok hanem szimpátia alapján.
2023. júl. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
19%

Férfiként nem azért tartom cikinek, mert nem bombanő valaki.

Én sem vagyok szent, volt már néhány meredek kalandom, de ilyen helyekre nem alacsonyodok le, ragozhatják, hogy mennyire elit, meg mennyire biztonságos, az én véleményem más erről 😅.

2023. júl. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
#32 akkor nem mész, nem kötelező - ilyen egyszerű :)
2023. júl. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

Én már kísértem el csajszikat swingerbe, igaz az egyik egy régi ismerős volt, a másik meg egy masszázscsaj, akihez néha fel szoktam menni masszázsra. Mindkettőt nagyon érdekelte a dolog, engem meg kedveltek, így simán eljöttek velem. Persze, nem párként mentünk, így külön szekrényünk volt, és teljesen külön életet is éltünk odalent. Csak annyi kellett nekik, hogy legyen ott valaki, akit ismernek, ha bármi történne. Úgy beszéltük meg mindkét esetben a csajokkal, hogy legrosszabb esetben majd velem dugnak. :D Szerencsére mindkét esetben dugtak velem is. :D


Egyébként múlt héten csütörtökön voltam a S4Y-ban, és 3-4 szóló csaj jött le aznap este. Hát, az is KÁNAÁN volt. :)


Szóval, kedves OP, szívesen elkísérlek téged is, csak írj! ;)

2023. júl. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
71%
17. azért mert a való életben nem kapják el, ott meg mivel állandóan pasitöbblet van ha a hely ezt engedi, és a pasiknak ott már mindegy, kaphat elég akciót a nem túl szép hölgy is
jan. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

#35 részben van igazad, van olyan nő is, aki azért megy, mert könnyed laza erotikára simán felcsíp ott magánál több ponttal helyesebb pasikat is (biztonságos körülmények között, nem kell felmennie idegenhez, sem magához hívnia).

Vannak viszont átlagos, vagy éppen kifejezetten attraktív nők is (szólóban is) akik simán csak szeretik ha több pasi foglalkozik velük egyszerre. Nehogy azt hidd, hogy élőben olyan könnyű ezt összehozni! Szervezés (mikor, hol), de a legnehezebb megbízható pasikat találni (a 99%-uk kamus recskahuszár aki nem megy el és/vagy a neten magáról lefestett képnek köze nincs a valósághoz). Egy klubban viszont szervezés nélkül adott a hely, az idő és svédasztalról azonnal 100% kamumentesen választhat a résztvevők közül.

jan. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!