Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kell egy egyéjszakást...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell egy egyéjszakást kezelni?

Figyelt kérdés

Nem nagyon volt, de most lenne rá lehetőség. Srác szimpatizál, korrekten elmondta hogy nem tud jelenleg a szakítása miatt többet nyújtani.

Én tapasztalnék, szimpi, de félek bárkinél túlságosan belevonódnék érzelmileg. Én kész lennék már kapcsolatra de nem keresem.

Akiknek alkalmijuk volt egy szimpatikus egyénnel: hogy függetlenítettétek magatokat?

Mert azt se akarom hogy ne beszélgessünk, mert az a tapasztalatom ha 0 a kapcsolódás, a szex is 0 lesz…

L



2023. júl. 12. 00:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%

10. A te szexuális kultúrád 0, remélem tudod.



Előre sajnálom a leendő párod..

2023. júl. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
39%

Fölösleges fikáznotok a csávót. Abban igaza van, hogy egy alkalmi partnernek nem kell teljesíteni, az arról szól, hogy vagy egyezik az igényetek, vagy nem.


Én ezt csak kůrvákkal tudom megengedni magamnak, de van abban valami, amit mond.

2023. júl. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
50%

12. Akkor csak megdugni a randomot és nem elégíteni ki?


Ennek mi értelme? Akkor menjetek krvazni és ennyi.. ne a random nők szexét bsszátok el..

2023. júl. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
#13 Mint korábban írtam, én nem ezt csinálom. Ugyanakkor be kell látni, hogy tök felesleges még egy alkalmi szexben is csak a megfelelést keresni.
2023. júl. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
54%
Valakinek megy valakinek nem. Csak a dugás érdekeljen ne az, hogy mi rejlik a srácban. De ha úgy érzed nem tudsz elhatárolódni akkor viszont ne menj bele ilyenbe, mert rosszul fogsz járni érzelmileg..
2023. júl. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Fickófejjel mintha egy enyhe átverést éreznék a levegőben... Én ugyan sose egyéjszakáztam, nem is fogok, de ha hajlandó lennék rá, biztos, hogy nem egy szakítás hatása alatt. Kábé ürügy, mert lyuk az kéne neki, de nem tudatos a saját érzelmeire annyira, hogy értse, hogy ez csak az önző kisgyerek benne, aki most egy darabig fél a néniktől, mert a legutóbbi is jaj, de bántotta. Itt jegyezném meg, hogy egy tényleges kapcsolat míg le nem zárul belül, az sokkal összetettebb ennél, ha hajlandó megélni az ember a saját belvilágát. Nem gondolnám gusztusos választásnak a csávót még egy egyéjszakásra se.
2023. júl. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!