Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kell egy egyéjszakást...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell egy egyéjszakást kezelni?

Figyelt kérdés

Nem nagyon volt, de most lenne rá lehetőség. Srác szimpatizál, korrekten elmondta hogy nem tud jelenleg a szakítása miatt többet nyújtani.

Én tapasztalnék, szimpi, de félek bárkinél túlságosan belevonódnék érzelmileg. Én kész lennék már kapcsolatra de nem keresem.

Akiknek alkalmijuk volt egy szimpatikus egyénnel: hogy függetlenítettétek magatokat?

Mert azt se akarom hogy ne beszélgessünk, mert az a tapasztalatom ha 0 a kapcsolódás, a szex is 0 lesz…

L



2023. júl. 12. 00:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
29%
Megnyomlak utána beszélgethetünk
2023. júl. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%

Ez egyénfűggő.


Ha egyéjszakást szeretne valaki nem biztos, beszélgetni is akar majd..

2023. júl. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32%
Egyéjszás kalandnál semmibe nem nézem a nőt. Dugás és mindenki megy a dolgára. Jó esetben együttalvás de reggel szigorúan agyő.
2023. júl. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%

Jól írtad.

Jó szexhez bizonyos szintű érzelemnek lennie kell. Ahhoz pedig nélkülözhetetlen a kommunikáció.

Viszont ebben rejlik számodra a csapda. "Véletlenül" túl élvezetes lesz számodra akkor 99,99% többre fogsz vágyni.

2023. júl. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%

Nagyon érzelmi beállítottságú vagyok és az egyejszakas kalandom előtt ugyanígy gondolkoztam hogy most be-e adjam a derekam vagy ne…

Bár a sraccal egyértelműen nem kezdtem volna többe, hiába volt szimpi


Megtörtént aminek meg kellett és azóta sem találkoztunk/beszéltünk, reggel elkoszontunk és ennyi, nem kifejezetten érdekel azóta se

2023. júl. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%

#5

Ennek csupán az az oka, hogy nem volt több mint az addigiak.

2023. júl. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos bevonódom érzelmileg, ha a nő tetszik és szimpatikus is. Erről annyit, hogy egy egyéjszakásból vagyok házas 13 éve.


Az egyéjszakás nekem akkor maradt egyéjszakás, ha:

1. Nem igazán tetszik a nő, de adott helyzetben megdugtam

2. Fizikai okok miatt a kapcsolat lehetetlen (pl távolság)

3. A szex annyira rossz volt

2023. júl. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

3. Pont miattatok aggódnak a nők, az egyéjszakás miatt..


Hogy nem lesznek kielégítve..

2023. júl. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%
Ugyan úgy mint mindenkit. Tisztelettel.
2023. júl. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
16%

8

Pont ki nem szarja le hogy mit érez a nő? Egyéjszakás, az rólam szól és a vágyaimról. Ha az egyezik a nőjével akkor oké, ha nem akkor így járt.

Nehogy már lelki dolgot csináljunk ebből.

2023. júl. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!