Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Negyvenes, ötvenes házas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Negyvenes, ötvenes házas férfiak, mit gondolnátok, ha egy házas, teljesen visszafogott negyvenes nő felajánlkozna nektek szexre?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy csinos nő, de se öltözködésben, se viselkedésben nem kihívó, hanem mindenkivel 2 lépés távolságot tart. Mi lenne az első gondolatod, ha egyértelmű jelét adná annak, hogy le akar veled feküdni? Élnél a lehetőséggel? Akkor is, ha olyan közegben mozogtok, ahol ebből óriási botrány lehetne?

2023. júl. 7. 23:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszene ,nyitott lennék rá. Amugy is tapasztalatom szerint a visszafogott nök a legjobbak az ágyban...
2023. júl. 8. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha kicsit is bejön nem butasítanám el !
2023. júl. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Imádnám, ha kedves!

Írj...!

2023. júl. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Konkrét személyre gondoltam. Vagyis kettőre.

Egyik a lányom osztálytársának az apukája. És úgy ragyog a szeme, ha rám néz.

A másik kolléga és mellékállásban valami egyházi személy. Én magam is tiszteletbeli pozíciót töltök be a munkahelyen. Ha tudnák, hogy leszedném szívesen róluk a gatyát...Kíváncsi lennék, hogy első gondolat az lenne, hogy micsoda riba.nc, pedig milyen rendes nőnek tűnt vagy megdugnának lelkesen. Szerintem riban.c.nak néznének és meg is dugnának. Aztán oltári botrány lenne, ha mondjuk az egyik eldicsekedne. Tudom, hogy a pasik időnként egymással kibeszélik az ilyet. Egyszer lefeküdtem egy szintén tiszteletbeli pozícióban levő férfivel és eléggé rámszállt, szakítás után képes volt a melósával üzengetni nekem, hogy üdvözöl. Az a pasi úgy állt az iroda ajtajában és olyan hangsúllyal adta át az üdvözletet, azt hittem felrobbanok, tuti hogy kibeszéltek engem.

Azt hiszem, ezért keresnek az emberek idegeneket szexre.

2023. júl. 8. 14:02
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Merre laksz? ;)
2023. júl. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus, akkor benne lennék. A házasságom szexmentes.
2023. júl. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
49%

14: Erre nem lehet biztosat mondani, az emberek sokfélék. Amennyire lehet előzetesen felkéne mérni az illető érzelmi inteligenciáját. Egy normális ember örülne egy ilyen ajánlatnak, és még a legrosszabb esetben is csak empatikusan, tekintettel a másik érzékenységére, finoman, emberségesen utasítaná vissza.

És ugy kéne elmondani, hogy nem ott helyben kell azonnal döntenie, hanem gondolja át akár egy héten keresztül, és szoljon ha benne van.

2023. júl. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
17-es, köszönöm!
2023. júl. 8. 19:29
 19/20 anonim ***** válasza:
67%
Én személy szerint nem rizikóznék. Szeretem a feleségem, és nem akarnék hazudni neki. Bár csábító lenne az ajánlat, főleg amiatt, mert ez a típus a kedvencem. Viszont soha, senkinek nem beszélnék a dologról.
2023. júl. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
49%
Nem, házassal soha.
márc. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!