Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők miért álszentek, amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért álszentek, amikor arról van szó, hogy ők nem olyan szexmániások, mint a férfiak?

Figyelt kérdés

2023. júl. 6. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Mert hamar megbélyegzik őket.
2023. júl. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Mert nem azok, csak ideig óráig.
2023. júl. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

A pasik csak addig szexmániások amíg nem jönnek össze igazán szexmániás nővel.

Ha tartós lesz ez a kapcsolat akkor már inkább kötelesség lesz a szex.

2023. júl. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Férfi vagyok, de ez egy idióta általánosító, és számomra értelmezhetetlen kérdés. Bár én az vagyok, (szexmániás) de itt nem rólam van szó. Mind férfi mind nő lehet bármilyen beállítottságú. Én viszont szexmánoás nővel még nem telálkoztam. Attól még hiszem hogy vannak. Mint ahogy vannak aszexuálisok, s leszbikusok is, meg minden. Minek, mire jó egy kérdést ilyen általánosítva feltenni? Netán nőgyűlölő vagy? Vagy te épp egy vallásilag elvakult banya lehetsz?
2023. júl. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Én az vagyok,.most jobb?
2023. júl. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Én is az vagyok,de nem teregetem más orrára,ez a privát dolgom.Ja és nem játszom a szűzk..t.
2023. júl. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A férfiaknak konstans kell a punci. A nőknél elképesztően hullámzó. Barátnőmről én is a kapcsolatunk elején azt hittem, nimfomániás, nem győztem dugni. Most meg évek elteltével meg jó, ha 1-2 hetente van egy lapos szex, az is csak kb olyan, hogy tudja, hogy szükségem van rá, és legyünk túl rajta.
2023. júl. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A többi nőt nem tudom de én mindig megmondtam az aktuális partneremnek hogy szexmániás vagyok.
2023. júl. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!