Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet az oka annak, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, ha egy idősebb hölgy akár órákon át szereti, ha masszírozzák, simogatják?

Figyelt kérdés
F59
2023. júl. 3. 07:32
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

A masszírozás és a simogatás is jól esik kortól (és nemtől) függetlenül. Ha különösen azt szereti, hogy te simogasd, az szerintem két dolgot jelenthet:

1. jól csinálod

2. érez irántad valamit

2023. júl. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Ha ezt itt kell megkèrdezni 59 évesen akkor inkább engedd el a témát.
2023. júl. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2.


Ha kérdezek,


akkor tudomásul kell vennem, ....


hogy mindenféle ember, mindenféle indíttatásból és főképp SAJÁT MAGÁBÓL KIINDULVA fog válaszoni.


És ezeket a válaszokat nekem muszály elolvasnom.


Viszont ha valaki válaszol, mint most te,


akkor neked is muszály elolvasnod amit a válaszodra reagálnak.


ÖSSZEFOGLALVA, itt a válaszom: :))))

2023. júl. 3. 09:21
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
#3-as köszönjük szépen. Te is tudod és én is és a tizenéves kisgyerekek kivételével mindenki hogy ez és a hasonló kérdések miért születnek. 59 éves vagy ha ez igaz, mélyen derogáló lenne egy ilyen kérdés. Elhiszem hogy unatkozol a farkad meg áll néha és ezen a fantasztikus oldalon ki tudod élni minden perverziód és fantáziád de el kéne tűrni hogy kapsz pár megjegyzést is. Ez ilyen. Ahogy nekem is hogy mindenféle emberek legyen bármilyen korú nekem is be fog szólni. Szóval ha már szennyezed ezt az amúgy is alacsony színvonalú oldalt legalább valami értelmes kérdést írj már ki. Köszi.
2023. júl. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert jó érzés és kellemes neki, azért szereti.
2023. júl. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!