Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfi lányaként szeret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi lányaként szeret egy nőt, kizárt, hogy szexuálisan vonzódjon hozzá?

Figyelt kérdés

Persze nem igazi apa-lánya kapcsolatról van szó!

Barátság alakult ki köztem és egy idősebb férfi között, de nagyon közeli. Rengeteg szeretetet kapok tőle hónapok óta, amit azzal magyaráz, hogy lányaként szeret.

De nemrég változást vettem észre rajta. Párszor már elkaptam a tekintetét, a szemében vágy volt (nem tini vagyok, közel 30, felismerem már ezt a nézést). Hosszabban magához ölelt és hallottam, ahogy a hajamba bújva mély levegőt vesz. Néha olyan mintha vibrálna a levegő. Ugyanolyan kedves és figyelmes, érdeklődő velem, talán egyre jobban.

Szóval létezhet, hogy tényleg vágyik rám, vonzódik hozzám annak ellenére, hogy azt mondja, lányaként szeret?

Hasonló helyzetben lévő férfiak válaszát várom elsősorban (40 év felettiek, de inkább 50).

Köszönöm



2023. jún. 24. 00:00
A kérdező szavazást indított:
Lehetséges, hogy valóban vonzódik hozzád.
Lehetetlen, biztos, hogy nem vonzódik hozzád.
27 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Biztos hogy szexet is akar. Nem tudom elképzeni hogy ne így legyen.
2023. jún. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Elég erősen benne van a pakliban hogy a fószer mást is akar nem csak tutujgatni. Sanszos az is hogy a "úgy szeretlek mintha a lányom lennél" duma csak a felvezető kör volt, hogy így férkőzzön a bizalmadba - meg utána a bugyidba.
2023. jún. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

A legtöbb vén fasz így cserkész be fiatal nőket.

Másként szóba sem állnak vele.

2023. jún. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noren1989 ***** válasza:
68%
Nappal hugom, este dugom - ha ismerős a mondàs.
2023. jún. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

"Lányaként"... nem, ezzel vagy téged akar ámítani, vagy önmagának is hazudik.


Teljesen egyértelmű hogy a fickó úgy megcsinálna két napig ki sem jöttök a szobából.

2023. jún. 24. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Amíg te nem kezdeményezel, addig ő sem fog lépni. De ha kezdeményezel, nem fog letolni magáról ne aggódj.
2023. jún. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

A szeretőjének akar. A lelkizésen kívül lágy testiség már most is az ölelés.

Nem keményen ápolna le mint egy fiatal férfi, hanem csak finomkodva.

2023. jún. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nekem is az a sejtésem, hogy ezzel önmagát akarja meggyőzni vagy saját magát becsapni mert közben sose tolakodó, nem fogdos, nincsenek szexuális célzásai.

Eszembe jutott még egy pillanat, bár ez lehet nem sok mindent jelent. Nemrég más ismerősökkel beültünk valahova beszélgetni, nevetni, iszogatni. Az egyikük teljesen részegen kicsit alpáribb lett és valahogy viccelődött, hogy (az idősebb férfi) biztos nagyon örülne ha egy bizonyos szituáció miatt előtte térdelnék. A többiek lehurrogták, de a férfi nagyon zavarba jött, fülig elvörösödött, csak a földet nézte. De lehet csak kínosan érezte magát.

Amikor messengeren írunk egymásnak és hülyülünk éppen, kicsit heccelni szoktam én is amire újabban így reagál: most ha ott lennék, ezért kapnál a hátsódra.

2023. jún. 24. 13:38
 9/9 anonim ***** válasza:
45%

Ilyen nincs hogy egy ferfi csak lányaként szeret egy idegen nőt es szexuálisan nem érdekli!

Akinek ez a maszlag kérdés, annak nincs tapasztalata!

Ha neked ezt mondta a pasid, akkor tudta hogy veled ez menni fog mert hiszékeny vagy es naiv es nem tudod meghúzni a határokat hogy ide figyelj Béla, nekem ilyen szövegekkel ne gyere, mert kiváglak es mehetsz a “lányodhoz” hogy mosson főzzon az rád, lassuk mennyit tart a szerelem !

Meg kell mutatni hogy szamodra itt megy a hatar ezt nem fogadod el

Maskepp maholnap felhozza hozzad a nőt !

2023. jún. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!