Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy vékony férfi lehet szexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy vékony férfi lehet szexuálisan vonzó?

Figyelt kérdés

Hiába eszem sokat, nem leszek több egy grammal sem.

Gondolom a tini fiúkál még elmegy a vékonyság, de én már 26 vagyok.

186 centi magas vagyok és nagyon max 70 kiló.


2023. máj. 24. 14:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Pajzsmirigyed rendben van?
2023. máj. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Van akinek pont ez az esete. ;)
2023. máj. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Esetleg kezdj el edzeni, izmot építeni mellette.

Amúgy sok múlik a személyiségen is. Tehát vannak olyan tulajdonságok, amik szerintem szexik egy férfiban és engem simán beindít bármelyik tulajdonság. Ha annyira nem is jön be a pali, biztosan beindul tőle a fantáziám. :D

2023. máj. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%

Én is mindig ezt hazudtam magamnak. Hidd el, hogy keveset eszel, kis adaghoz vagy szokva és az neked soknak tűnik. Valószínű, hogy az anyagcseréd is gyors. Egyél még többet, de azért ne mindent. Számold ki egyszer mennyit kalóriát viszel be. Neked legalább 3000-3500 kalóriát kellene bevinned, hogy hízz. Ez függ a napi aktivitásodtól, munkádtól is.

Egyébként hogy a kérdésre is válaszoljak, lehet vonzó egy vékony fiú, ha jóképű, de egy edzett testtel nehéz felvenni a versenyt. Normális kajálás + edzés + kitartás és hidd el, hogy változni fogsz.

2023. máj. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

"Egy vékony férfi lehet szexuálisan vonzó?"

persze. nem mindenkinek jön be az érzés, hogy a csávód ha embert enne, előételnek is kevés lennél neki

2023. máj. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
hogyne lehetne. nem olyan vészesen vékony az.
2023. máj. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Én is ilyen alkat voltam régebben + madárétkű voltam, mindig azt hittem, hogy sokat eszek, pedig baromi kevés volt. Nekem kondizással sikerült súlygyarapodást elérnem, mivel emellett az étvágyam is megnőtt. És így jó formás, izmos alakom lett. Neked is ezt javaslom, mert hidd el ha ektomorf vagy, máshogy nem fogsz hízni, vagy ha igen, az meg csak zsír lesz és nem előnyösebb, mint vékonynak lenni.
2023. máj. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
Ugyan paraméterekkel is volt csajom nem ezen múlik. Viszont elkezdtem egy időben drasztikusan sokat és simán feltudtam szedni +15kilot. Viszont még így is sajnos vékonyak érzem magam(de pocakos sem akarok lenni). A sok edzés erősít és formásit. Lehet egyébként hízni, ha folyamatosan többet viszel be mint amennyit elhasználsz. Egyél estére lefekvés előtt nutellás túrót. Napközben pedig Nyomasd az olajos magvakat.
2023. máj. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
en pont a vékony fiukat szeretem..szal igen lehet vonzo...én a zsiros testet nem szeretem
2023. máj. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
Egyébként a 8as miért lett lepontozva? Rengeteg lány szereti a vékony pasikat.
2023. máj. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!