Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudom élvezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom élvezni egyszerűen a szexet? 4 partnerem volt eddig életem során, és egyikkel sem volt jó. Nem tudom,hogy miért van ez. 30 éves nő vagyok,és nagyon el vagyok keseredve,hogy felizgulni is alig tudok.

Figyelt kérdés
Van amikor nagyon..nagyon---nagyon ritkán kívánom de akkor sem élvezem, olyan mintha a maszturbációt is csak megszokásból, vagy"kötelező késztetés" miatt csinálnám".Ha magamnak csinálom,sem igazán mondhatom azt,hogy élvezem. Még amikor szimplán álmodozom róla, az is sokkal jobbnak tűnik,mint amikor a valóságos aktus van. Még csak nyögéseket sem tudnak belőlem kicsikarni. Amikor abbahagyjuk, azon sóhajtok fel,hogy végre vége. Fogalmam sincsen,hogy ez mitől van. Mindig vágytam rá..mondom majd ha szerelmes leszek,akkor biztos jó lesz..Sem szerelemmel,sem anélkül nem javult a helyzet..csak nagy ürességérzet,meg kiégés,és utána szakítás. (nem kérek ajánlatokat köszönöm privátban!)
2023. júl. 3. 06:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Aszexuális is lehetsz pl (??)...
2023. júl. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Általában azért valamit kellene érezned, még akkor is, ha bénák a pasik. Szóval veled van valami.
2023. júl. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Én magamra ismertem abban, amiket most írtál…nagyjából ugyanilyen (volt) a viszonyom a szexszel, a szexről való fantáziálással, és a maszturbációval is.


Nem tudom, veled is ez-e a helyzet…De én sok nyomozás és utánaolvasás, elmélkedés és önvizsgálat után arra jutottam, hogy (sex-repulsed típusú) aszexuális vagyok. (Ami a maszturbációt illeti, „megáldva” még egy kis posztkoitális diszfóriával is.)


A Magyar Aszexuális Közösségnek van egy igazán szuper és igényes tájékoztató anyaga az aszexualitásról. Szerintem érdemes lenne elolvasnod, hátha magadra ismersz/ ki tudod zárni ezt a lehetőséget.


[link]


Azt hiszem, átérzem, milyen kételyek is elkeseredés gyötörhet (még ha esetleg nem is az aszexualitás miatt ilyen a viszonyod a szexszel)…Kitartást kívánok!

24/L

2023. júl. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
29%
Amíg szerelemből nem próbálja ki, addig nem lehet azt mondani, hogy aszexuális. A legtöbb nő aszexuális, ha nem szerelemből/őrült vonzalomból szexel. A szerelem meg egy életben ha egyszer összejön, az is csoda.
2023. júl. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!