Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a férfiak, akik 30 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik 30 éves koruk felett a szüleikkel élnek, sose szexelnek nőkkel?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 29. 11:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Ebben mi az összefüggés? 😄
2023. ápr. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szerintem törvényszerű lehet, mert a nők nem állnak össze ilyen férfiakkal vagy talán tévedek? :D
2023. ápr. 29. 12:02
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem csak otthon lehet szexelni, illetve tinikorban is meg lehetett oldani, még úgy is, hogy otthon voltak az ősök. Ez mennyiben változna a korral?
2023. ápr. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Szomszéd srác a szüleivel él 50 plusszos. Illetve már csak az anyjával, mert az apja meghalt. És a feleségével, meg a lányával. Etyke gyerek ,kétszintes ház. Minek ment volna el? De nyilván még szűz lehet.
2023. ápr. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
3 szobánk van. Ha akarjuk a hátsó külön bejáratú, ha 1 ajtót lezárunk. A mi fiunk sem keresett magának külön lakást, amikor leérettségizett, vagy amikor otthagyta az egyetemet, és elkezdett dolgozni. Egy élettársával több, mint 1 évig itt éltek. Az összes többi nőjét is felhozta. Mi baj van ebben? Egy lakás egy vagyon. Albérlet meg minden jövedelmet elvisz. Most már az ország másik végébe költözött egy új nő után, aki itt csak tanult. Azután ott talált másikat, mert emez elhagyta.
2023. ápr. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
Sohasem szexelek, igen. 37F
2023. ápr. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
25 éves koromig anyáméknál hédereltem, de mégis volt szex az életemben. Nem a saját lakás megléte / hiánya okozza egy 30 évesnél hogy még szűz hanem hogy nem tud csajozni.
2023. ápr. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

Sőt diákkoromban is voltak partnereim. Ha az elméleted igaz lenne akkor ennek úgy kellene működnie, hogy végigkeféled az egyetemet, a fiatal korodat majd amikor betöltötted a 30-at akkor hirtelen egy nő sem akar már rádnézni mert nincs lakásod???

Az egyik haverom bőven 30x felett költözött el a szüleitől, mégis sorban dugta a csajokat.

2023. ápr. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

Nem értem az összefüggést

15 éves koromtól rendszeresen haza hordtam a barátnőket 25 éves korig amikor elköltöztem

Sose volt belőle gond

Anyámék ismerték az intim szféra meg a kopogás fogalmát

2023. ápr. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

Én 34 évesen költöztem el otthonról.

24 éves koromban volt az első barátnőm.

2023. ápr. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!